Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki hogy van a távkapcsolattal?

Ki hogy van a távkapcsolattal?

Figyelt kérdés

Van itt esetleg olyan, aki távkapcsolatban él? Mi az előny és mi a hátrány belőle? Mi számít távkapcsolatnak?

23/L/L



2023. jan. 2. 20:35
1 2
 1/19 anonim válasza:

Szenvedés az egész hosszú, de rövid távon is. Most lehet itt beszélni arról, h a nagy szerelmeket a távolság felhevíti, a kisebbeket kioltja, de akkor sem egészséges szerintem egyik fél számára sem ez a fajta kapcsolat. Bizalom egy idő után meginog és a féltékenység átveszi a hatalmat.


Mi számít távkapcsnak? Pl ha másik városban/országban/de legalább településen lakik mint te és ritkán/alig tudtok találkozni

2023. jan. 2. 20:46
 2/19 anonim válasza:
Távkapcsolatnak egyedül akkor van értelme, ha mondjuk a párodnak messzire el kell költöznie munka miatt.
2023. jan. 2. 20:49
 3/19 anonim válasza:
Távkapcsolatban éltem, fél év után költöztünk is össze, nehéz volt külön lenni. Ennek 6 éve.
2023. jan. 2. 20:57
 4/19 anonim válasza:
Az ilyen kapcsolat egy ketyegő bomba. Valamelyik fél jobban bírja a távollétet, míg a másik kevésbé. Ez aprócsak frusztrációhoz fog vezetni, ami idővel kiteljesedik és sok esetben veszekedéssel zárul dolog. Tudom mit beszélek, mert nekem csak távkapcsolataim voltak eddig. Soha még egyet.
2023. jan. 2. 20:59
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hasznos információkat kaptam.
2023. jan. 2. 21:15
 6/19 anonim válasza:

Szerintem van akiknél működik, van akinél nem. Én távkapcsolatban élek, és nyilván nem ez az ideális, de nyilván ez nem egy örökös állapot, és nekünk megéri. Nyilvánvaló, hogy mi a hátrány, és nem is igazán tudnák pozitívat mondani. Mármint, nyilván a távkapcsolat az nem az ideális helyzet, és nyilván nem jó, szándékosan nyilván senki sem választaná, de van, amikor egyszerűen csak akarod a másikat, és bevállalod ezt. De nyilván nem való mindenkinek, van aki nem bírja azt, hogy nincs folyton mellette valaki, meg bizalmatlan lesz, stb, de nem mindenkinél történik ez.


A távkapcsolatot senki sem tervezi, csak így alakul. Aztán valakinek megéri fenntartani a távkapcsolatot, valakinek nem. Nem jó, nincs semmi előnye. Sosem indulnák úgy neki egy kapcsolatkeresésnek, hogy "én most távkapcsolatot szeretnék", mert nem, egyszerűen nem jó, jobb, aki nem ilyen helyzetben van.

2023. jan. 2. 21:51
 7/19 anonim válasza:
Szenvedes.. nekunk nem mukodott. Inkabb visszakoltozott a bnom magyarba
2023. jan. 2. 22:07
 8/19 anonim válasza:
Személyiségtől függ. Én ismerek olyanokat, akiknél működött és azóta is együtt vannak sok éve. Szerintem kell hozzá, hogy ne ilyen über szexuálisak legyenek pl. Vagy karrier fontos. stb
2023. jan. 2. 22:07
 9/19 anonim válasza:
Kamionos feleségeket kellene megkérdezni. Szerintem azért ők a lóvé ellenére szenvednek eleget.
2023. jan. 3. 09:28
 10/19 anonim válasza:

650Ft.egy liter benzin...

Szerinted...?

2023. jan. 3. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!