Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Azt a lányt keresem aki... ?

Azt a lányt keresem aki... ?

Figyelt kérdés

Akinek a következőkben leírt srác szimpatikus.


Külsőségeim:

185 centi magas vagyok, ehhez társul 81 kiló amiből semennyi se felesleg 😄 Edzőtermezek fél éve, így minden grammot jól oszlatok egy a tér három krányában.

Vállig érő barna haj, amit kedvemtől függően vagy kiengedek vagy összefogok. Bal karomon színes tetoválás, maradjon meglepetés milyen.

Kék szem, rendszerint valamilyen fázisú arcszőrzettel ami jól áll.


Belsőségek:

Két vese, egy szív, sok sok kötőszövet 😄

Komolyra fordítva: biosz szakon tanultam, és sok kanyarral de ebben is helyezkedtem el. Egy állatorvosi laborban dolgozom.

A természet a fő hobbim. Télen-nyáron szeretek túrázni, így ez nekem egy fontos része az életemnek.

Szeretek történelemről beszélgetni, leginkább az eszmetörténeti kérdések érdekelnek.

Szeretek főzni, így díjjazom ha te is szeretsz és tudsz is, mert az együtt főzés tök jó program.


Így hirtelen ennyi.

Budapest és 50 km-es környezete a fő előfordulási terepem, de ha Esztergomi vagy még az is belefér 😀

Mindenkinek legyen szép estéje!

24/F



2023. jan. 3. 20:58
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Csak azért írok, hogy jelezzem, jó a bemutatkozás! Biztos lesznek, akik betámadnak, de ne vedd magadra! Itt még olyan nem volt, hogy a fiú kérdezőket ne b@sztatták volna valamiért.
2023. jan. 3. 21:17
 2/26 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki elsőként szólhatna, beszólok magamnak! 😄

Elbénáztam egy mondat megírását és kicsit hülyén jön ki:


"...így minden grammot jól oszlatok egy a tér három krányában."


Ez helyesen úgy hangozna, hogy "...így minden grammot jól oszlatok el a tér három irányában".


Na, nem lehet minden tökéletes elsőre 😅

2023. jan. 3. 21:41
 3/26 anonim válasza:
Valóban jó a szöveg, viccesnek is tűnsz, sok sikert. Gyk-tól azért ne várj túl sokat.
2023. jan. 3. 21:53
 4/26 Gymnospermatophyta válasza:

Valóban ne várj túl sokat. Nekem aki írt is ismerkedős kérdésem alá, privátban már nem bírt válaszolni:D

De ne így legyen, sok sikert! :)

2023. jan. 3. 21:57
 5/26 anonim válasza:
A leírtak alapján egy kész főnyeremény vagy a korosztályodban. Kérdés, hogy miért itt keresel társat?
2023. jan. 3. 22:00
 6/26 anonim válasza:

Látom be aggódtak mára. Fel gyakorinal. Ha valóban olyan lennel ahogy írod, nem itt ismerkednél. Hiába a kondi meg a jopofaság, nem lehetsz túl sikeres a csajozasban.

Edzőterembe jól lehet ismerkedni, amelyik csaj ott lopja a napot azzal tuti van közös témátok, de bulizni is elmehetsz, aztán meglátjuk hány csaj fogadja el a meghívásod. A válig erő haj nem dukál a csajoknak gyorsan vagasd le, mert így meg a prostik is hazazavarnak nem h a. Csajok.80-as évekbe volt a hosszú haj divat a srácoknak.


Szerintem NE itt ismerkedj. Le élhet P öntözni de a tipik gyakori néptől te sem vagy jobb szóval mondjuk ha így nézzük de sok a kamus itt úgyhogy legyél észnél! Buliba kondiba utcán is több esélyed van scajozni szerintem mint itt de azért sok sikert Töki!

2023. jan. 3. 22:37
 7/26 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2023. jan. 3. 22:52
 8/26 A kérdező kommentje:
1-es: jövök neked egy sörrel, prófétaként láttad a jövőt 😂
2023. jan. 3. 22:57
 9/26 anonim válasza:
ha nem VV11Henrik vagy, írj rám
2023. jan. 4. 01:13
 10/26 anonim válasza:

#6

A vállig érő hajat sok csaj szereti, ez abszolút olyan, mint a kigyúrt csávók. Van akinek tetszik és van akinek persze. Persze az fontos kritérium, hogy NE LEGYEN ZSÍROS.


Amúgy egyetértek, aki itt keres társat annak valami nem mehet. Én őszinte leszek, nem hinném, hogy kinézetileg lenne gond, ha átlagos is, akkor a magassága szebbé teszi kicsit. Szerintem nincs elég képe vagy nincs jó képe tinderre és/vagy nem elég magabiztos valami miatt.

De egyébként ez nem baj, itt is lehet párt találni én szurkolok neki:)



Mennyien írtak eddig kérdező?

2023. jan. 4. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!