Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A Facebook társkeresőt próbált...

A Facebook társkeresőt próbáltad már? Van értelme?

Figyelt kérdés

2023. jan. 7. 00:10
1 2
 1/17 anonim válasza:
Ott ismertem meg több, mint 2 éve a páromat. Azóta is együtt vagyunk, imádjuk egymást, hamarosan költözünk a közös házunkba és tervezzük az esküvőt is. Szóval nekünk bejött, igen.
2023. jan. 7. 00:19
 2/17 anonim válasza:
Milyen bemutatkozót írjak?
2023. jan. 7. 00:32
 3/17 anonim válasza:
Fél év után lett ott egy párba állás egy hete. Írtam neki, válaszolt, majd a következő válaszomra azóta sem írt. :(
2023. jan. 7. 05:58
 4/17 anonim válasza:
1, azt is így reklámozd amikor váltok és viszi a fél vagyont🙈
2023. jan. 7. 06:52
 5/17 anonim válasza:
Ugyanúgy semmi értelme mint a többinek. Arra jó, hogy méginkább egy értéktelen szardarabnak érezd magad. Átlagos pasasként zéró visszajelzés. Pedig apukaként 99%-ban csak anyukákat "jelölök".
2023. jan. 7. 07:29
 6/17 anonim válasza:
Akiért élőben nem rajonganak, azért itt se fognak...
2023. jan. 7. 08:46
 7/17 anonim válasza:
Azért élőben lehet találni valakit nagyon hamar. Aki meg a neten szórakozik, az ott is ragad, örökre.
2023. jan. 7. 09:21
 8/17 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó 18-25 között, de minőségileg a felhozatal srácokból és nőkből egyaránt a legszörnyűbb a többi társkeresőhöz képest + mivel itt látja mindenki, hogy kik húzták jobbra őket, így a nők nem fognak húzogatni, csak szimplán a like-ok közül választanak maguknak szimpit.

Amúgy attól még, hogy a felhozatal gyenge, vannak normális és jó csajok/srácok, csak kevés. De ugye ebben az a jó srácként, hogy ha normális profilod van, akkor könnyebb jó csajokkal itt találkozni, mint tinderen, SOKKAL könnyebb.

2023. jan. 7. 11:10
 9/17 anonim válasza:
Még jó, hogy mindenki 18-25 közötti álom nő/pasi azon a helyen IS.
2023. jan. 7. 12:26
 10/17 anonim válasza:
Próbáltam, sajnos az sem jobb, mint a többi (átlagos külsejű, tanult, normális férfiként írom ezt). Rengeteg nőt megjelöltem, de alig volt matchem. Volt egy lengyel csaj, vele beszélgettünk egy ideig, aztán lelépett. Legutóbb visszajelölt egy magyar csaj, kérdeztem tőle, hogy valahol máshol beszélgethetünk-e, erre megadta a fb-profilját. Írtam neki Messengeren, de napokig meg sem nézte, úgyhogy töröltem az egészet. Az a vicces az egészben, hogy nem a topmodellek érdekelnek, de azt tapasztalatom, hogy az átlagos nők nagy része is beképzelt (sokszor a semmire), és irreálisan magas elvárásaik vannak. És sajnos igaza van annak a hozzászólónak, aki az anyukákkal kapcsolatos tapasztalatairól írt, nekem is volt már "szerencsém" ilyenekhez. Én egyedülálló és gyermektelen vagyok, de nem zárom ki az egyedülálló anyukákkal való ismerkedést sem. Sajnos nem egyszer tőlük kaptam a legbunkóbb viselkedést, holott szerintem pont nekik nem lenne szabad ennyire ugrálniuk. Jó, nem azt várom el, hogy a karomba ugorjanak, de legalább ne fanyalogjanak a külsőmön, meg lehet azt normálisan is írni, ha nem jövök be valakinek, vagy legalább arra méltassanak, hogy visszaírnak egy normális hangvételű üzenetemre, ne pedig egy rendszerüzenet közölje, hogy "X. Y. nem akar veled beszélni".
2023. jan. 7. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!