Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A facebook társkeresője...

A facebook társkeresője működik egyáltalán?

Figyelt kérdés

Annyi lányt bejelöltem rajta és semmi eredmény. Pontosabban ilyen chatbot ok vagy minek nevezik, Tajvani lányok. Meg 1 2 utolsó putriban élő lány. De ennyi.

Nálatok működik a dolog?

( most az ilyet hagyjuk hogy csúnya vagy stb mert az relatív biztos tetszik mindenki valakinek)


2022. dec. 16. 11:26
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ne kínlódj ilyen hülyeséggel. Időpazarlás.
2022. dec. 16. 11:29
 2/19 anonim válasza:
egesz fb egy f0s marhasag
2022. dec. 16. 11:35
 3/19 A kérdező kommentje:
Abszolút egyet értek , messenger es a csoportok hasznosak. De más?.. tinder jobb? Tele van kamu profillal. De még ha szökőévente egy lánnyal találat is lenne aki valóban tetszik is kép alapján valos is, millió buktató még...konvergál a Zero hoz annak az esélye hogy ott randiig eljutni valakivel.
2022. dec. 16. 11:40
 4/19 anonim válasza:
De ha balfasz vagy ahhoz, hogy máshol ismerkedj akkor ez maradt szóval ne sírj.
2022. dec. 16. 11:42
 5/19 A kérdező kommentje:
Ne ítélkez más felett, van hogy az embernek kikopnak a baráti körei beszűkül az otthon melo es néhaisportok vilagaba. Es van hogy valaki eleve nem feltétlen pont társasági ember, mind1 miért millió tényező lehet amiről fogalmad sincs. Ez nem sírás hanem kérdés volt. Ha meghaladja a képességeid semmi baj, de ne kezelj le emiatt másokat. Béke.
2022. dec. 16. 11:54
 6/19 anonim válasza:
A kérdés normális volt, a sírás az a 3as válaszod. Es tudom milyen ez, mert en is így vagyok. De ha már így alakult akkor vagy változtat az ember, vagy lusta lesz és felmegy társkere. Ha pedig társkeresőzik és nem megy, akkor nem sír hogy milyen szar, hanem változtat.
2022. dec. 16. 13:10
 7/19 anonim válasza:

Társkeresöztem sokat, sok csajjal megiskerkedtem, de a nagy része aki fent volt komolytalan, azt se tudta mit akar, csak az időmet rabolta. Pl egy kiscsajjal atmentünk messengerre, próbáltam megismerni, erre benyögte hogy facebook társkeresőzzek inkább, mert ő nem akar ismerkedni, mert nem gondolta komolyan a netes ismerkedést. Akkor kérdem én minek regisztrál fel az ilyen aki bizonytalan..... mert egy idióta.

Nemzetközi társkeresőn is próbálkoztam, hátha külföldön máshogy állnak hozzá... de ami ott van az kész borzalom, le is töröltem magam. Nézegeted a csajokat, rájuk írsz van aki visszaír, de ott tartasz hogy senkivel nem jutsz egyről a kettőre. Bármelyik társkeresőre felmész ugyanez van. Miért lenne balf.sz a kérdező? Mert neten próbálkozik? Élőben meg hol ismerkedjek? Nincsenek barátaim, ismerőseim magasról tesznek rám mi van velem, nem mozgok olyan közegben ahol lehetne ismerkedni, ha le is szólítok valakit nem közvetlen az adott illető. Nagy a férfiakon a nyomás, a csajok meg nem partnerek abban hogy könnyebb legyen.

Egyszerűen a nők nem arra használják a társkeresőket amire való. Amikor társkeresőre felrakja a lány az érettségi bizonyítványát, szalagavatós képeit, meg a barátnőit akkor gondolhatod hogy megette a fene az egészet.

2022. dec. 16. 13:45
 8/19 anonim válasza:

4-6 al egyetertek

Pasikent amugy is nehez de ha balfasz vagy fokent

A stilusod meg arulkodik is

Milyen putris noket irsz? Nem is ertem

Ha valaki szegeny nem beszelunk igy rola ha meg baj akkor nem kell veluk foglalkozni.

Arulkodik a stilus

Ilyen pasival ki akar lenni??!!

2022. dec. 16. 13:46
 9/19 anonim válasza:

"4-6 al egyetertek"


Dehát mindkét választ te írtad. A stílusod árulkodik is ;)

Önmagammal én is egyetértenék.

2022. dec. 16. 13:57
 10/19 A kérdező kommentje:
8 as anonim, remélem nem olyan nők akik veled ismerkednének, őszintén mondom, ezen mindenki nyer:)
2022. dec. 16. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!