Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, lenne kedvetek ismerke...

Lányok, lenne kedvetek ismerkedni, beszélgetni? 21/F

Figyelt kérdés

Először is letisztáznám, hogy igazából miért csak lányok vannak megszólítva a kérdésben; az az oka, hogy fiú ismerősöm, haverom, barátom elég sok van.


Nem tudom hogy mit lenne ide a legjobb írni, hogy azért mégse mondjak el mindent, de valami infó is legyen azért, szóval pár alap, általános infót bedobok, hogy hátha valakivel majd egyeznek az érdeklődési köreink.


-Pesten élek

-Jelenleg még egyetemen tanulok

-Szeretek tanulni, a szakomon kívül más terület is érdekel, és próbálom fejleszteni magam benne

-Szeretek sportolni, olvasni, filmezni/sorozatozni, nyekveket tanulni, túrázni

- Tudok, és szeretek is főzni-sütni


Egyelőre szerintem ennyi elég lesz, remélem lesz olyan akinek valamennyire felkeltette az érdeklődését ez a kis bemutatkozás (?), ha így volt, akkor itt válaszok között is jelezhettek, vagy rám is írhattok.


Szép napot mindenkinek! :D



2023. jan. 9. 15:15
 1/5 anonim válasza:
nekem szimpi vagy, dobj egy pm-et, ha szeretnél ismizni
2023. jan. 9. 17:55
 2/5 anonim válasza:
Irhatsz.
2023. jan. 10. 14:18
 3/5 anonim válasza:
Nekem is írhatsz.
2023. jan. 10. 19:15
 4/5 anonim válasza:
Rossz oldal :(
2023. jan. 13. 18:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted?

Szerintem ez a kategória ezért (is) lett létrehozva :D

2023. jan. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!