Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/srácok akik nagyon...

Lányok/srácok akik nagyon könnyen kijönnek bárkivel, ti hogyan tudtátok megtalálni az igazit és mi volt vele más? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Extrovertált, könnyen barátkozó, életvidám, hatalmas állatbarát, imádnak a gyerekek, végtelenül megértő, nem depis/stresszes és suliban az osztály bohóca voltam, szóval valamennyire vicces srác is vagyok, ami eleinte jól hangozhat, de borzasztóan megnehezíti a dolgom... Az a baj, hogy ez miatt ugye mindnekivel jól megvagyok, így kegyetlen nehéz kiszűrni, hogy valóban az igazival vagyok-e.

Már négy kapcsolaton vagyok túl és hiába érzem megint azt, mint a harmadik után, hogy na most tényleg nagyon jól fogom tudni szűrni a lányokat, félek, hogy egyáltalán nem így lesz és 24 évesen 1-2 évet nem szeretnék csak úgy valakivel lenni, olyan jó lenne végre a társamat megtalálni:( persze így is élveztem mindegyik párommal a kapcsolator, csak olyan érzésem van, hogy egyre kevesebb időt tudok az igazival tölteni, hiába vagyok sportosabb, akkor is kegyeg az óra.


Szóval ti akik hasonló személyiségűek vagytok, hogyan találtátok meg végül az igazit? Meg miben volt más vele lenni?



2023. jan. 15. 00:30
 1/4 anonim válasza:
Neked meg azert nem annyira nagyon ketyeg az ora :-) Meg egeszen nyugodtan probalgathatod magad. Csak egy velemenyt irok, nem abszolut igazsagot. Szerintem nincs olyan, hogy igazi. Tobb emberben is megtalalhatod a tarsadat, persze nem egyszerre ertettem :-) Minden kapcsolatban van, ami jobban, es van ami kevesbe jol mukodik. Ezt mar Te is tapasztalod. Az a legjobb kapcsolat ertelemszeruen, amelyben a legtobb dolog jol mukodik, es amelyik lany negativ tulajdonsagait a legkevesbe viseled rosszul hosszabb tavon. Es forditva, o a tieidet. Azt mondjak, hogy az ellentetek vonzak egymast. Valojaban, de ez csak egy kapcsolat kezdeten van igy. Attol is izgalmas kezdetben. Viszont az a szerencsesebb, ha minel hasonlobb a ket ember mentalitasa, gondolkozasa, eletcelja, eletfelfogasa, vallashoz/vilaghoz, penzhez, gyerekneveleshez, szabadido eltoltesehez, egymas baratainak, csaladtagjainak elfogadasahoz (stb.) valo hozzaallasa. Az is nagyon jo, ha kiegeszitik egymas tulajdonsagait, de alapvetoen ne legyenek teljesen, 180 fokban eltero szemelyisegek, kiveve ha mindketto baromira tolerans. Meg egy nagyon szerencses dolog lehet az, ha egymasnak pont az izlesei fizikailag. Hogy ne mondja az ember kesobb, h en nem is pl.ilyen alacsony, husika not akartam, amikor mindig is a magas, vekony, hosszu combu lanyok tetszettek. Vagy forditva. A szexnek nagyon jol kell mukodnie, ha hosszu tavra terveztek egymassal, akkor ott (is) meg kell lennie a harmonianak. Ha mar most bajok vannak az egyuttlettel, nagyon nem hasonlo igenyuek vagytok, az valoszinuleg nem jobb lesz idovel, hanem rosszabb. Persze lehet jobb is, de nagyon nem ez a jellemzo. Foleg amikor mar van csalad. Nyugodtan tolts el meg eveket csak ugy szabad lelekkel egy-ket kapcsolatban. Nem lehet ezt megmagyarazni, te magad fogod erezni, hogy maskent viszonyulsz majd a dolgokhoz, mint a tobbiek eseteben. Es ennek nem feltetlenul kell azonnal elerkeznie. Lehet, hogy valaki eseteben majd osszeall a kep a fejedben, meglatod a gyerekeid anyjat benne, meg mindent, ami neked fontos. Es o is kolcsonosen igy gondolja (gyerekei apjat persze) Megerik bennetek valami. Az ember egy eletre valaszt part, de ez mostanaban nem mindig szokott jol osszejonni. Latod mennyi valas van, es aztan ujabb kapcsolatok alakulnak. Nehez, nagyon nehez ezt jol csinalni. Talan azert is, mert a biologiank nehany ponton ellentetes a tarsadalmi elvarasokkal. Meg azert is, mert hosszu tavon senkivel nem egyszeru. Azzal sem, akivel imadjatok egymast. A sok szep mellett rengeteg buktato van sajnos. Az anyagiak, a masik fel csaladja, had' ne soroljam! Van amit igen, de sok mindent pedig keptelenseg elore latni. A legjobbakat neked! Ne siess sehova! A jorol nem fogsz lekesni, a rosszrol viszont erdemes :-)
2023. jan. 15. 06:35
 2/4 anonim válasza:
Loki: Yes, very sad. Anyway!
2023. jan. 15. 08:42
 3/4 anonim válasza:

36 F vagyok

Mikor 25 voltam elkezdtem csapni a szelet az egyik kolléganőmnek,

( volt 2 randink is)

megmondta hogy nagyon aranyos vagyok,de nem vagyok az esete viszont bemutatott az akkor 18 éves unokahúgának.

Vele aztán kölcsönösen az a tipikus első látásra szerelem volt.


11 éve vagyunk együtt

Ezalatt az idő alatt

összeköltözés, eljegyzés,házasság,a közös gyerekünk pedig már 1 éves múlt.


Majd pár év múlva akarunk mégegy gyereket.

A legjobb döntésem volt.

2023. jan. 16. 14:18
 4/4 anonim válasza:

Fantasztikus sztorik!

Mindkettőtöknek Köszönoöm!

2023. jan. 23. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!