Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy az anyámba építsek fel...

Hogy az anyámba építsek fel egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem Anyámba akarok építeni, csak hát...


Társkeresőn tojnak a fejemre, élőben nőkkel nemigen találkozom az ügyfélkörben (vagyis de, csak elég múmia korúak és nem érzem a gerontofeelinget), a hobbim minél messzebb menekülni a civilizációtól, annyi gyökérrel találkozom napi szinten. De azért ott motoszkál a fejemben, hogy jó lenne, ha valaki napi szinten basztatna még otthon is... Viccelek, szóval tudnám élni, ha a páromhoz mehetnék haza, jól megszeretgethetném (hmm, akárhogy is...), hozzá tartoznék, ha már se kutyám, se macskám nincs. Közös élményeket megélnénk, kikapcsolódnánk, lennénk egymásért. De olyan, mintha évről évre távolodna tőlem a lehetőség, lassan már elfelejtem teljesen, milyen szeretni és szeretve lenni.


De befejeztem a sírást, csak érdekel, hogy ki hogy oldja meg 10-12 órányi munka és kevés szabadidő mellett az ismerkedést, kapcsolatépítést- és fenntartást?! Egyáltalán, a fenti körülmények alapján hol ismerkednétek?


(F)


2023. jan. 21. 22:06
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
Munkahelyen,vagy vegyél egy guminőt.
2023. jan. 21. 22:12
 2/39 A kérdező kommentje:

Nagyon kreatív az utóbbi, de ő maximum csak visszaszuszogni tud.

Munkahelyen nem lehet ismerkedni, mint írtam. Max, ha az unokájukat is hoznák.

2023. jan. 21. 22:14
 3/39 anonim válasza:
Te megint a bőrdzsekis, tetovált karú tag vagy?
2023. jan. 21. 22:17
 4/39 A kérdező kommentje:
Se bőrdzsekim, se tetkóm (hála az égnek).
2023. jan. 21. 22:18
 5/39 anonim válasza:
Maradnak a férfiak,lehet az a megoldás.
2023. jan. 21. 22:19
 6/39 A kérdező kommentje:
Lyuk-lyuk, de azért maradnék a megfelelő oldalon, köszi a javaslatot!
2023. jan. 21. 22:20
 7/39 A kérdező kommentje:
Amúgy, akik ezeket a válaszokat írják, komolyan gondolják, trollkodnak, vagy csak ennyire be van szűkülve a tudatuk?!
2023. jan. 21. 22:21
 8/39 anonim válasza:
Mondjuk indulásnak egy életkort megadhatnál az érdeklődőknek, nem mindegy, hogy 50 éves vagy, vagy 25.
2023. jan. 21. 22:22
 9/39 anonim válasza:
Ennyi meló mellett,meg hogy csúnya is vagy,sehol.
2023. jan. 21. 22:22
 10/39 anonim válasza:
Hány éves vagy? Részt vehetnél néhány korosztályodnak szervezett programon, pl társasozós estek, koncertek, kirándulások, vagy bármi ilyesmi ami érdekel
2023. jan. 21. 22:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!