Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leszbikus, bi lányok ismerkedni?

Leszbikus, bi lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 leszek ( holnap, szóval kb. vagyok), egyértelműen lány és biszex. Nem vagyok a 0 infó nélküli ismerkedés támogatója így pár dolog:


- Néha eltűnök, de mindig válaszolok később. Ebből következtethető hogy nem várom el hogy 0-24 beszéljünk.


- Nem vagyok a legkedvesebb, de a bunkó/durva dolgokat nem gondolom komolyan, főleg ha valaki közel áll hozzám.


-érdeklődési köreim: anime, ázsiai drámák, számítógépek belseje ( ezt megfogalmazni nem tudom perpillanat), különböző hangulatú zene. És hirtelen ennyi jutott eszembe.


- Az a személy vagyok aki a személyiséget előrébb helyezi a kinézetnél, ezért ne egy kép kérdés legyen a legelső. Ha nem értesz ezzel egyet, az rendben van, akkor nem passzolunk.



A korosztály 17-20, de belefér a 16 is.


Elvárásaim vannak, de nem sok.


1. Mivel tartós, nem 3 hetes ismerettséget szeretnék ezért nem árt ha a másik is így gondolja.


2. Helyesírás, de ha nem lustaság miatt olvashatatlan akkor azt elnézem ofc.


Haj, magasság, súly, stílus, teljesen mindegy.


Írhattok ide is, és írok vagy privátban is lehet. Mindegy igazából.


Köszi hogy végigolvasod mert a többi kérdéshez képest hosszú lett!


2023. jan. 29. 19:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy távkapcsolatban is benne vagyok, ha a másik is elkötelezödik.
2023. jan. 29. 19:06
 2/12 anonim válasza:
Előre is boldog születésnapot kívánok! :) Igazad van, a többi kérdéshez képest hosszú lett, de teljesen összeszedett szöveg. Remélem megtalálod akit keresel :)
2023. jan. 29. 19:18
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én szeretek hosszabb szövegeket olvasni ebben a kategóriában, nem üres, mint a többi.
2023. jan. 29. 20:00
 4/12 anonim válasza:
Tudod, ez ritka, túlságosan megváltozott a világ, rohanás lett minden, a barátságok és a kapcsolatok felszínesek, nincsenek komoly beszélgetések se, mert unalmas. Persze kivételek mindig vannak, de lassan tű a szénakazalban. #2
2023. jan. 29. 20:19
 5/12 A kérdező kommentje:

Tapasztaltam. Néhányan például nem adnak időt arra hogy megismerjék a másikat. Megvannak a saját elképzeléseim, legtöbb megvalósítható igen könnyen, de a legtöbb emberrel nem jutok el arra a szintre hogy pl: felhívjam.


Elég szomorú hogy hiába van valakinek sok barátja, ha egy rosszabb estén/napon nem tud róla beszélni senkivel mert nincs róla biztosítva, hogy nem zavarná a másikat. Ennél rosszabb ha kapcsolatban nem fordulhat a másikhoz mert nem érzi úgy hogy megteheti.

2023. jan. 29. 20:56
 6/12 anonim válasza:
Akkor viszont semmi értelme se a barátságnak, se a kapcsolatnak, csak egy felszínes katyvasz. De talán olvassa ezt a beszélgetést olyan lány akinek szimpatikus a látásmódod és ír neked privátban. :)
2023. jan. 29. 21:20
 7/12 anonim válasza:
Milyen furcsa hogy észrevételeim szerint a leszbikus kérdések a legnormálisabbak az ismerkedés kategóriában. Sok szerencsét és boldog születésnapot:)
2023. jan. 30. 00:25
 8/12 anonim válasza:
Nem
2023. jan. 30. 03:42
 9/12 anonim válasza:
Én idősebb vagyok, de drukkolok neked, hogy összejöjjön! 😊
2023. jan. 30. 10:14
 10/12 anonim válasza:

Szia!

Boldog Szülinapot!

Szerintem jó, hogy ennyi mindent megosztottál magadról.

Sok sikert a keresgéléshez!

2023. jan. 30. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!