Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Leszbikus, bi lányok ismerkedni?

Leszbikus, bi lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 leszek ( holnap, szóval kb. vagyok), egyértelműen lány és biszex. Nem vagyok a 0 infó nélküli ismerkedés támogatója így pár dolog:


- Néha eltűnök, de mindig válaszolok később. Ebből következtethető hogy nem várom el hogy 0-24 beszéljünk.


- Nem vagyok a legkedvesebb, de a bunkó/durva dolgokat nem gondolom komolyan, főleg ha valaki közel áll hozzám.


-érdeklődési köreim: anime, ázsiai drámák, számítógépek belseje ( ezt megfogalmazni nem tudom perpillanat), különböző hangulatú zene. És hirtelen ennyi jutott eszembe.


- Az a személy vagyok aki a személyiséget előrébb helyezi a kinézetnél, ezért ne egy kép kérdés legyen a legelső. Ha nem értesz ezzel egyet, az rendben van, akkor nem passzolunk.



A korosztály 17-20, de belefér a 16 is.


Elvárásaim vannak, de nem sok.


1. Mivel tartós, nem 3 hetes ismerettséget szeretnék ezért nem árt ha a másik is így gondolja.


2. Helyesírás, de ha nem lustaság miatt olvashatatlan akkor azt elnézem ofc.


Haj, magasság, súly, stílus, teljesen mindegy.


Írhattok ide is, és írok vagy privátban is lehet. Mindegy igazából.


Köszi hogy végigolvasod mert a többi kérdéshez képest hosszú lett!


2023. jan. 29. 19:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
El kell szomorítsalak, de nem lehet mindenki kedves, de tudom, mindenki azt keresi. Ellentétben veled én nem süllyedek le odáig hogy mások halálát kívánjam, remélem elfogadod. Bár írhatnám hogy köszönöm válaszod, de akkor hazudnék, ami megjegyzek rosszabb mint pár csipkelődő komment. Máskor légyszíves olyan témához írd az okos válaszod, ahol biztosan igazad lesz :)
2023. febr. 17. 17:42
 12/12 anonim válasza:
Egésségedre
2023. febr. 19. 05:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!