Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Badoo Tinder és a hasonló...

Badoo Tinder és a hasonló oldalak tényleg olyanok mint egy "húspiac" szinte?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata,lehet ott komoly kapcsolatra is találni,vagy inkább csak a szex dominál?

2023. jan. 30. 06:50
1 2 3
 11/22 Suetonius válasza:

A Badoot nem ismerem, de a Tindert igen.

Kétszer is nekifutottam, és elég jól elvoltam. Sokféle kapcsolatot kereső, sokféle lánnyal találkoztam, randiztam. Volt hogy csak randi volt, volt csak szex, volt hogy csak szexchat.

Amikor az utolsó lánnyal komolyra fordult, akkor letöröltem. Ennek most már több, mint három éve. Júliusban házasodunk. :)


31 F

2023. febr. 7. 15:27
 12/22 anonim válasza:
11 es, a tinderen melyik csomagra kell előfizetni hogy párba tudj állni? gondolkodom rajta hogy előfizessek, de nem tudom hogyan működik. Tinder plusz gold és platinum van. nekem nem kell extra mindenféle, csak hogy tudjak lajkolni és párba állni ill az illetővel kommunikálni ha visszalajkol.
2023. febr. 10. 21:04
 13/22 Suetonius válasza:

#11 vagyok: nekem nem volt előfizetésem. :)

Párbaálláshoz egyébként nem is kell, azt tudja az applikáció magától is. Annyi, hogy korlátozott számú lájk jut egy napra és nem látod, hogy ki húzott téged jobbra.

2023. febr. 11. 08:44
 14/22 anonim válasza:
13 as de akkor hogyan kezdesz kommunikalni avval aki tèged is jobbra hùzott?
2023. febr. 11. 11:47
 15/22 anonim válasza:
Pasikent szinte eselytelen.
2023. febr. 11. 11:49
 16/22 anonim válasza:
Ùgy ertem az alkalmazàs hogyan engedi meg. Ha ràkattintok arra aki belajkolt akkor azonnal kiirja hogy vàlts előfizetèsre. Tehàt nem engedi az alkalmazàs hogy üzenetet ìrjak. Az màr egy màsodlagos kèrdès hogy ki ìr vissza, de jelenleg az alkalmazàs hasznàlatàbal küzdök😃
2023. febr. 11. 14:21
 17/22 Suetonius válasza:
#11 vagyok. Ha kölcsönösen jobbra húztátok egymást akkor lehet beszélgetni. Más esetben nem. :)
2023. febr. 12. 19:59
 18/22 anonim válasza:
16 vagyok. 17 köszi azt hiszem megadtad a vàlaszt a kerdesemre. Egy csomòan likeoltak,de akkor azert nem tudok veluk kommunikalni mert èn mèg vszinuleg nem likeoltam őket. Viszzalikeolni meg nem tudom mert nem engedi csak ha előfizetek. Ha rakattintok arra aki likeolt kiirja h fizessek elō. De akkor azok akik nem fizetnek elő,addig kell vàrjanak mìg nincs kölcsönös oda vissza like? Vagy ti hogyan csinàljatok ezt?
2023. febr. 12. 20:49
 19/22 Suetonius válasza:
#11 vagyok: Pontosan így! :) Valahol ez türelemjáték is.
2023. febr. 13. 08:09
 20/22 anonim válasza:

Tele van nagyképű flegma nőszeméllyel. De egy idő után belőlem teljes undort és közönyt váltanak ki. Akik erre gerjednek férfiak azok meg is érdemlik hogy ezeket nézegessék naponta társkeresési eredmény nélkül.

Most őszintén engem hol érdekel hogy a csaj szeret utazni, a barátaival lenni, meg moziba járni és kirakja a melleit meg a szétsminkelt vigyorgós képeit reklámozva azt hogy ő mekkora domináns különleges nőstény?

A hideg kiráz. Én ilyen típusú nőt a hátam közepére nem kívánom aki elvárja hogy térdre csúszva tátott szájjal udvaroljak neki. A legnagyobb rémálmomban sem tennék senkiért akármekkora elvárás is sokaknál.

Hol vannak az emberi értékek, a kedvesség, erkölcs és az odaadás ami egy kapcsolat alapja? Csak felszínességről szól az egész. Mindegy melyik társkereső oldalt nézed. Ez a véleményem.

2023. febr. 13. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!