Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy olyannak nehezebb párt...

Egy olyannak nehezebb párt találnia, aki nem akar gyereket a jövőben?

Figyelt kérdés
31/F vagyok, szingli, szeretném majd valakivel összekötni az életem, de nem kezdhetem azzal, hogy nem szeretnék a jövőben gyereket. Mi van, ha olyannal sikerül összejönnöm, aki tervez gyereket? Erre hogy tér rá az ember már a legelején, hogy ne okozzak neki csalódást? Csak azért mert felesleges hónapokig együtt lennünk, ha más az elképzelésünk a jövőre nézve.

2023. febr. 4. 18:33
1 2
 1/11 anonim válasza:

Appokon bejelölöd h nem akarsz gyereket.

Ha élőben találkozol vkivel, akivel alakulóban van vmi, annak meg szimplán elmondod. = Nem raboljátok egymás idejét.

2023. febr. 4. 19:18
 2/11 anonim válasza:

Na azt kihagytam, hogy hogyan:

„egyébként off kérdés, de hogy állsz a gyerektémával? Mert én nem szeretnék”.


Ennyire egyszerű.

2023. febr. 4. 19:20
 3/11 anonim válasza:

Elég hamar ki lehet azt deríteni beszélgetés közben. Akár látva egy gyereket vagy többet, ha szereted őket, akkor mondhatod, hogy aranyosak, de te nem akarsz gyereket.

Vagy keress tudatosan gyerekmentes hölgyeket, vagyunk páran :) (nem akarok ismerkedni)

2023. febr. 4. 20:02
 4/11 anonim válasza:
Engem 3-an ráztak le emiatt :) nem tehetek róla hogy egy ilyen világba nem akarok még egy embert szenvedésre ítélni. Máskülönben meg nem állok készen az apaságra 29 évesen sem! Nem azért mert nyomi lennék bármi téren, csak egyszerűen ez nem fér bele. No aztán a hölgyek miután közöltem velük élesen stílust és hozzá állást váltottak velem szemben. Az addigi cuki vagy, bírlak, kedvellek egycsapásra elmúlt :) ez van sajna.
2023. febr. 4. 20:58
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat.

Ez az, hogy én sem akarok erre a világra gyereket, meg amúgysem tudom magam elképzelni apa szerepben. Egyszerűen nem az én világom. Sokkal izgalmasabb az élet, ha kötetlenül tudtok ide-oda menni a partneremmel, vagy egyedül.

2023. febr. 4. 21:06
 6/11 anonim válasza:
2023. febr. 4. 23:53
 7/11 anonim válasza:

Kérdező, igazad van. Én sem akartam 20-onévesen, most 52 vagyok és nem is lett. Mondjuk a házasság és családalapítás sem kellett soha,

Akkoriban ismerőseim cikiztak, ma meg mindegyik irigykedik, hogy mennyire jó volt végig nekem, szanaszéjjel csajozhattam magam stb stb.

Szóval nem kell ezzel foglalkozni. Valahogy úgyis kiderül, hogy te nem akarsz. Én mondjuk az első, második szeretkezés után mindíg közöltem, hogy nem vagyok a családalapító mintaapa tipus.

2023. febr. 5. 06:28
 8/11 anonim válasza:
Alapkérdés ha huszonplusszosnővel ismerkedsz. Az első beszélgetés alkalmával megmondanám,fölösleges tovább ismerkedni olyannal akinek teljesen más az elképzelése. Ezt nem lehet a "majd alakul valahogy" helyzetbe sorolni.
2023. febr. 5. 12:45
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Sokat segítettetek.

2023. febr. 6. 01:05
 10/11 anonim válasza:
Persze lesz aki emiatt lekoptat, de ez nem fontos. A lényeg, hogy a lehető leghamarabb vesd fel a témát, így nincs az, hogy raboljátok egymás idejét. Én is célirányosan így kerestem párt, és sikerült is, viszonylag fiatalon. 24 voltam. A pasi akkor 21 volt. ( Ez törtènt 13 éve, azóta is együtt, gyerekmentesen, de már házasan:)
2023. márc. 17. 06:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!