Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen kiraknátok olyan...

Tinderen kiraknátok olyan képet, amin az autótokkal vagytok ha az egy nagyobb értékű prémium autó, vagy az ilyet inkább mellőzzem? 21/f

Figyelt kérdés
Hogy kitűnjek a többiek közül.
2023. febr. 8. 21:34
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Tbh itthon is elég common kocsi. True, taxiként még nem láttam, de nem egy ritkaság. Lényegében annyit ér hogy tudatod van egy kocsid, de senki se lesz oda azért hogy ilyen kocsid van.
2023. febr. 15. 15:02
 22/24 A kérdező kommentje:
Te tudod. Én nem sokról tudok, akinek fiatalon ilyen kocsija lenne.
2023. febr. 15. 15:22
 23/24 anonim válasza:
Nem feltétlen az hogy fiatalon van ilyen kocsid, érthető hogy büszke vagy rá, mert magadnak kerested meg a pénzt, ki van fizetve a tiéd, legyél is. De ha azt nézed ez nem sok embert fog megmozgatni, nekem is van rengeteg ismerősöm egyetemen drágább kocsikkal, nem ők fizették ki feltétlen (bár van aki igen), mégsem ezzel próbálnak/próbáltak csajozni. Rossz benyomást kelt, ha valaki ezzel próbál még akkor is ha egy olyan appon teszi ahol az ismerkedés felszínes, mert nem a normálisabbját fogja majd ki az ember. Lehet szerencséd, nem mondom hogy nincs esélyed kifogni egy normálisat, de én ezt a képet akkor is mellőzném, ha feljön a téma beszélgetés során megemlítheted igen van kocsid, de akkor se részletesen menj bele. Nem beszélve arról hogy a célközönség legnagyobb része azt se fogja tudni kép alapján milyen kocsi, milyen drága, mi van benne és stb. ezt is bele kell kalkulálni. Mindenestre good luck, nem akartam beléd kötni, csak azért ennél jobban tovább kell menned mint amire te gondolsz, mert neked ez egyértelmű amit leírtál, más meglátja a kocsival pózoló képet nem erre fog gondolni ami miatt te kitetted.
2023. febr. 15. 16:33
 24/24 anonim válasza:

Nem elvenni akar senki az értékéből. Drága, megvetted, luxus, élvezd.


De nem csajozós autó egy taxi merci. Előbb figyelnek fel egy 500 abarthra, pedig újonnan nincs ennyi a szalonban. Csak az legalább szép, ez meg egy taxi. 😂

2023. febr. 15. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!