Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Számotokra vonzó ha...

Lányok! Számotokra vonzó ha egy fiú küzdősportol?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom azt hogy, csomó lány nem szereti ha a srác küzdősportol, mert erőszakos és nem szeretik ha esetleg szét van verve a feje.


Többiek hogy vannak vele? (Legyetek szívesek normális választ adni valamint, kort és nemet is írjatok!)



2023. febr. 12. 15:04
1 2
 1/15 anonim válasza:

27/f

Szerintem az erôszakossàgnak semmi köze a küzdôsporthoz…

Birkòztam ès boxoltam

Semmivel nemvagyok erôszakosabb mint elôtte vagy utànna

Talàn ha erôszakkal kell fellèpni tudom valamilyen szinten szabàlyozni?(ha ez a jò szò) hogy nemkell eltörni kitörni semmit hogy a màsikat mattoljam

2023. febr. 12. 15:11
 2/15 anonim válasza:
Ha elborult beteg elmèdvan nekedis a küzdôsport segíthet is hogy ne csinàlj hülyesèget tudd mikor elèg
2023. febr. 12. 15:12
 3/15 anonim válasza:
Aki komolyan kuzdosportol, azt az első verekedése után tiltják a sportagbol.
2023. febr. 12. 15:20
 4/15 anonim válasza:
Hozzàteszem HA kitudòdik ugyebàr :)
2023. febr. 12. 15:26
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok erőszakos. Mindig is visszafogott voltam.
2023. febr. 12. 15:28
 6/15 anonim válasza:

Népszerűtlen vélemény.


Nekem az a tapasztalatom a küzdősportos ismerőseimmel kapcsolatban, hogy erőszakosak, türelmetlenek és sok esetben buták is. Hogy ez a rengeteg fejre mért ütés miatt vagy szerhasználat, esetleg együttesen kialakult, azt nem tudom.

Hozzáteszem, fogalmam sincs, hogy van e egyáltalán összefüggés, tanulmány, bármi, ami ezt alátámasztaná, csupán saját megfigyelés a mikrokörnyezetemben, kb 10 emberről van szó.

2023. febr. 12. 15:39
 7/15 anonim válasza:

Nem lesz ettől se jobban, se kevésbé vonzó.

Nem ezen múlik ha erőszakos. Úgyis akkor derül ki hogy erőszakos-e, ha megismered. Lehet rohadt erőszakos balett táncos is, meg teljesen normális boxoló is.

Max. félteném, hogy valami komolyabb baja lesz edzésen, versenyen.

23/L

2023. febr. 12. 15:50
 8/15 anonim válasza:
3# baromság
2023. febr. 12. 17:26
 9/15 anonim válasza:
A küzdősport önbizalmat, tartást, fegyelmet, kitartást és férfiasságot ad egy férfinak. Egyértelműen pont olyan tulajdonságok, amik a nőknek imponálnak. Emellett még izmos alkatot és bátorságot is.
2023. febr. 12. 17:35
 10/15 anonim válasza:

Igen, hiszen akkor tudom, hogy meg tud védeni ha valami baj lenne.

24l

2023. febr. 12. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!