Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Számotokra vonzó ha...

Lányok! Számotokra vonzó ha egy fiú küzdősportol?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom azt hogy, csomó lány nem szereti ha a srác küzdősportol, mert erőszakos és nem szeretik ha esetleg szét van verve a feje.


Többiek hogy vannak vele? (Legyetek szívesek normális választ adni valamint, kort és nemet is írjatok!)



2023. febr. 12. 15:04
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem tetszik. Szetvert fej is belefer. 30/N
2023. febr. 12. 21:36
 12/15 anonim válasza:
En nem kuzdosportolok, de van fegyverem. Azzal vedem meg, akit kell. Varom a privatokat
2023. febr. 12. 21:39
 13/15 anonim válasza:
#6 rengeteg küzdősport létezik, a box, meg ezek, ahol az ember fejét püfölik, csak egy nagyon kicsi része.
2023. febr. 19. 09:17
 14/15 anonim válasza:
Én küzdősportolok, és lány vagyok. Az erőszakosságra meg a türelemre külön oda tudsz figyelni, és változtathatsz rajta, hogyha ezt mondják rád, de én is rengeteg nagyon kedves küzdősportoló emberrel találkoztam mr. Ne aggódj emiatt szerintem.
2023. febr. 19. 09:19
 15/15 anonim válasza:
6 szerintem nem a sok fejre ment ütés, hanem inkább az okozza ezt, hogy a legtöbb boxoló meg küzdősportoló milyen közegből jön. Ezzel én nem bántani akarom őket, mert nem tehetnek róla, de pl a Borics Ádám se a rózsadombon nőtt fel. Ha oda születik, sose lenne benne akkora kitartás, hogy elérje amit elért, de azért ha meghallgatjuk, hogy beszél angolul, akkor látjuk, hogy nem a legjobb tanuló volt. Amivel nincsen baj, és én ezzel nem leszólni akarom, hatalmas rajongója vagyok. De a tehetősebb gyerekek teniszeznek, golfoznak, és iskolára fókuszálnak, így nem abból a közegből fognak kitörni a küzdősportolók. Mcgregor is jó példa. Szegény volt, meg akart gazdagodni, legjobb lett, és azért ha megnézzük hogy nyilatkozik, hát nem egy IQ huszár, és az instája alapján egy kifejezett újgazdag proli. De nem sajnálom tőle, megdolgozott érte. Csak azt mondom, hogy nem az intelligens, gazdag csoportokra jellemző, hogy a rolexeket flexelik social médián... Szóval a JP Morgan vezérigazgatóját vagy annak gyerekét, sose fogod megtalálni így, ilyen képekkel vagy videókkal, mint a McGregort. Ahogy Conor se lesz ott soha a Harvardon vagy Yale-en, ahova az ilyen emberek járnak. (nem tudom ki az igazgatója most a JP Morgannak, vagy van e egyáltalán fia, egyszerű példa volt).
2023. febr. 26. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!