Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy 17 éves fiú hogyan tudna...

Egy 17 éves fiú hogyan tudna ismerkedni lányokkal?

Figyelt kérdés

Elég fiús iskolába járok, kevés lány van és az a kevés sem éppen az én "tipusum". Nem azért mert nagy elvárásaim vannak hanem csak mert sok mindent másképp látunk az életben.

Edzeni is járok de ott minimum 2x annyi idős mindenki, mint én.


A főkérdés az, hogy 17 évesen hogyan vagy hol tudnék ismerkedni aránylag korombeli lányokkal?


Válaszokat előre is köszönöm!

Bocsánat ha kicsit összevissza fogalmaztam meg a dolgokat.



2023. febr. 23. 14:20
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Típusom*
2023. febr. 23. 14:21
 2/25 anonim válasza:
Szórakozóhelyen, templomban, bármilyen közösségben
2023. febr. 23. 14:21
 3/25 A kérdező kommentje:

#2

Nem voltam még szórakozóhelyen, egyedül pedig csak ebből a célból kifolyólag nem mennék

Nem vagyok vallásos és nem hiszem, hogy a templomban bárki is örülne ha ilyen célból leszólítanák.

A bármelyik közösség meg, mint említettem számomra valamiért nem jött be mert se a suliban se teremben nincsenek korombeli lányok.


Köszönöm válaszod!

2023. febr. 23. 14:30
 4/25 anonim válasza:
2023. febr. 23. 15:01
 5/25 anonim válasza:
Te is olyan vagy mint én, nehezen ismerkedsz lányokkal. Én 20 éves koromig szenvedtem, mire lett párkapcsolatom, de azóta is együtt vagyunk boldog párkapcsolatban. Remelém neked előbb összejön, de sajnos igaz, hogy van akinek baromi könnyű az ismerkedés, másnak meg évek alatt sem megy.
2023. febr. 23. 15:03
 6/25 anonim válasza:
Lejárt már a határidő. Nem működik. Ha 16-17 eves korában félelemben élt akkor utána már nem érdemes élni.
2023. febr. 23. 15:11
 7/25 anonim válasza:
Tinderen
2023. febr. 23. 15:13
 8/25 A kérdező kommentje:

#4

Köszi.


#5

Nem vagyok zavarban lányok társaságában vagy hasonló bár volt olyan, hogy egy lánynak nem mertem kimutatni az érzéseimet.

Szerintem ha megismernék egy rendes lányt lenne bátorságom próbálkozni nála csak szimplán nem ismerek ilyet jelenleg.


#6

Ezt, hogy értsem? Elég szarul esik bár persze ettől függetlenül lehet igaz. Most elég erős kapuzárási pánikom lett.


#7

Nem hallottam túl jókat ezekről a társkereső oldalakről főleg nem a tinderről. A Badoo-ról hallottam még, hogy jó csak azt nem tudom, hogy korombeliek közül mennyi van ott.

2023. febr. 23. 15:58
 9/25 anonim válasza:
Ha akarsz irhatsz 17l
2023. febr. 23. 21:25
 10/25 anonim válasza:
Rosszlanyok
2023. márc. 7. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!