Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy kedves, nyitott nőt...

Egy kedves, nyitott nőt keresek GYMS megye környékén.?

Figyelt kérdés

Szia látogató!


Egy kedves és nyitott nőt keresek közös kötetlen időtöltésre.


Először elmondom kit nem keresek, és akkor nem kell az idődet vesztegetned.

Nem feleséget keresek. Jelenleg a munkám mellett tartalmas, de inkább lazább kapcsolat férne bele. Sok figyelemmel, de kevés ígérettel.


Nem keresek érzelmileg sérült nőket. Köszönöm, sok embernek segítettem már. Most olyat keresek aki adni is szeretne magából, nem csak elvenni belőlem.


Nem keresek 25 év alatti nőt, aki bár azt gondolja magáról, de tapasztalatom szerint nem tudja értékelni ezt a fajta kapcsolatot és 3 nap után sértődés lesz belőle.


Nem keresek unalmas, folyton otthon ücsörgő nőt. Szeretek élni. A kevés szabad időmet tartalmasan szeretem tölteni.


Nem keresek házas nőket. Nem akarok bujkálni, nem akarok falazni senkinek. És nem akarok én lenni a szelep egy tönkrement kapcsolaton.


Akkor most jöjjön kit keresek.

Olyan komoly felnőtt nőt, aki szingli, de szereti a társaságot, a minőségi időtöltést. Akinek nem elég heti kétszer fél óra, de azt sem igényli, hogy minden nap együtt legyünk.


Aki szeret kimozdulni akár moziba, kirándulni vagy csak utazni céltalanul.


Olyan nőt keresek aki szintén szeret élni és életének azon szakaszában van, amikor jól érzi magát egy ilyen jellegű kapcsolatban.


Én magam 30+ éves vagyok. Minden más privát ha érdekel.


Köszönöm hogy időt szántál rám és elolvastad.


Ha esetleg van kedved ismerkedni, írj privátot.



2023. febr. 26. 21:55
 1/3 anonim válasza:
Vármegyék vannak, nem megyék!
2023. febr. 27. 07:17
 2/3 anonim válasza:
Tehát akkor GYMSV.
2023. febr. 27. 18:08
 3/3 anonim válasza:
Megyék vannak! Vármegyét csk a hazaáruló ruszkibérencek használnak!
2023. febr. 28. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!