Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van aki csak azért van a...

Van aki csak azért van a Badoon hogy beszélgessen valakivel?

Figyelt kérdés

2023. márc. 8. 13:43
 1/8 anonim válasza:
Nem! Én autót hirdetek ott.
2023. márc. 8. 13:52
 2/8 anonim válasza:
Sokaknál láttam kiírva, hogy csevegési szándékkal vannak ott, bár nem biztos, hogy ők is hajlandóak reagálni bármire is.
2023. márc. 8. 14:47
 3/8 anonim válasza:
igen, én is tervezek ezért csatlakozni !
2023. márc. 8. 20:08
 4/8 anonim válasza:

Pénz nélkül lehet ott cseverészni?

Akkor beregizek

2023. márc. 9. 10:36
 5/8 anonim válasza:
#4: Szerintem azt is csak pénzért lehet. Meg ha pasi vagy, akkor még ehhez is jól kell kinézned, és/vagy menőnek kell tűnnöd.
2023. márc. 9. 10:51
 6/8 anonim válasza:
Én a Bumble-t használom beszélgetésre, bár a Badoon is gondolkoztam
2023. márc. 9. 12:10
 7/8 GFman válasza:

Pasiként tapasztalat, aztán majd átgondoljátok!

-Az elején még engedett ráírni pár nőre, akkor is, ha nem voltunk párban. Aztán ez később megszűnt.Konkrétan senkire nem tudtam ráírni, teljesen mindegy mi volt neki megjelölve(randizás,csevegés)vagy én mit jelöltem be.Csak a fizetős opció maradt és ha jól tudom kreditet számol a levelekért, nem pedig havi előfizetés van korlátlan levélért cserébe.Nem mindegy!

-Nem vegyétek magatokra lányok, ha olvassátok, de nem sok értelmes beszélgetésem volt!És rohadtul nem a "Hello!Mizu?" dumával indítottam.

Minél több idő telt el, annál inkább az volt az érzésem, hogy nem véletlen vannak egyedül még mindig ezek a nők.Elismerem valószínűleg én sem vagyok 100-as(mondjuk,ki az?) de elég sokszor a fejem fogtam már csak az adatlapok olvasása közben.

-Ugyanaz ment itt is,mint bármelyik másik oldalon!Arra sem veszik a fáradságot, hogy leköpjenek(legalább válaszlevélben megírva)!Cserébe igények azok vannak!Minden beképzeltség nélkül írom, hogy vállalható kategóriába tartozom külsőleg is.De nekem valamiért nagyon nem ment ez a dolog.

2023. márc. 9. 16:52
 8/8 anonim válasza:

7-8 éve én főként azért mentem fel, hogy beszélgessek. Munkám elég egyhangú , és jó volt valakivel irogatni. Akkoriban lehetett is, mert sokakra ingyen, vagy csak minimális kreditért lehetett ráírni. A drágábbakat meg inkább kihagytam, érdekes módon némelyik profiljával még most is találkozom, vagy mert kamu, vagy mert annyira magasak az igények. Egész jó barátságok alakultak belőlük, találkozó is volt, de ezek tiszavirágéletű kapcsolatok, mert amint találtak maguknak valakit, onnantól egyik napról a másikra kidobtak, hiába hangoztatták, hogy mennyire fontos vagyok nekik mint barát, meg ők nem olyanok mint akikkel előtte beszélgettem, aztán mégis.

Most viszont senkinek nem lehet csak úgy írni, csak kreditért, ami lehúzás, mert durván 1000Forintnak megfelelő kredit az üzenetírás feloldása, és általában válaszra se méltatják az embert, pénz meg vissza nem jár, így az ember maradék kedvét is elveszi.


47F

2023. márc. 13. 05:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!