Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért lehetetlen számomra az,...

Miért lehetetlen számomra az, hogy társasági életet éljek, vagy csak beszélgessek valakivel?

Figyelt kérdés

Sosem voltak barátaim. Volt pár kapcsolatom, de csak csalódás ért. Mivel élőben is ért néhány elutasítás, főleg még iskoláskoromban, ezért 6 évvel ezelőtt elkezdtem barátkozni néhány oldalon, illetve Facebook csoportokban. Azóta is kínlódok, sehol senki. Akinek én írok, az letilt, ha pedig nagy ritkán írnak nekem, akkor is le leszek tiltva.


Néha van egy kis szerencsém. Megbeszélem valakivel a találkozót, lefixáljuk, stb. És nem jön el. Nemcsak férfiakkal ismerkedem, nőkkel is szoktam, viszont Velük csakis barátkozás szempontjából, aztán Ők is leráznak rövid időn belül...


Az utóbbi időben olyan nevezetű emberekre írok rá, akiknek olyan nicknevük van, ami utal arra, hogy magányosak. Volt is egy olyan személy, akinek ''magányos'' (meg valami születési dátum) volt a neve, és amikor megnéztem a profilját, láttam, hogy pont szülinapja van. Köszöntem Neki, majd boldogat kívántam. El lettem küldve a halálba.


Nem vagyok bunkó, igyekszem figyelmes lenni mindenkivel, de egyszerűen nem megy, képtelenség. 18L


2020. aug. 27. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Lány vagy, úgyis lesz valakid...

Fiúként ez a helyzet nehéz dió lenne, de neked nincs okos aggodalomra.

2020. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Okod*
2020. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy lesz valakim?
2020. aug. 27. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy túlzottan rágörcsölsz erre? Mert az ilyen sajnos látszódik/ érződik. Ami még szintén gyakori szokott lenni az az, hogy nagyon nyomulós az illető, itt most arra gondolok, hogy sokszor írnak, nagyon hosszú üzeneteket és nem veszik észre, hogy a másik fél nem vevő rá. (általánosságban szólva)

A szülinaposra pedig azt tudom mondani, hogy nem mindenki szereti a szülinapját (pl. én sem, de megvan az oka) és azt sem szeretik, hogy ilyenkor mindenki írogat nekik.

De hidd el, előbb vagy utóbb neked is lesz majd valakid, talán pont akkor, amikor a legkevésbé számítasz rá. Addig is kitartást!

2020. aug. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, ennél kevésbé már nem tudok számítani rá. És nem vagyok nyomulós. Érdeklődő vagyok, kommunikatív, de hagyom szóhoz jutni a másik felet. Engem nem az zavart, hogy az illető nem szereti a szülinapokat, mert meg tudom érteni. Csak jó lett volna, ha a szándékot nézte volna, de már nem tudok mit tenni. Köszönöm.
2020. aug. 27. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Biztos van valami oka, hogy rövid időn belül leráznak. Vagy, ha írsz valakinek letilt. Ennek az okát kéne először kideríteni és azon változtatni.
2020. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos nemtudok megoldást a dologra de hátha segít hogy tudod nem csak te vagy ezzel így..
2020. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!