Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Látássérült fiúként tényleg...

Látássérült fiúként tényleg csak kolonc, teher leszek majd a páromnak? Tényleg csak egy Tényleg csak egy, úgymond, gyerek leszek akire vigyázni kell, akiért oda kell dobnia az életét, a karrierjét a lánynak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Én 6 évig éltem együtt egy vak pasival.

Önálló volt, eljárt dolgozni, de még így is nagyon nehéz volt.

Hogy mennyire leszel egy nő számára "kolonc" az csak rajtad múlik.

2023. márc. 12. 20:01
 2/23 A kérdező kommentje:
Miért volt nehéz? Bár szerintem a nőn is múlik, hogy hogyan éli meg. Van akinek egy látássérültnek segíteni természetes, más fel sem tudja fogni hogy hogyan segítsen.
2023. márc. 12. 20:04
 3/23 anonim válasza:
Kolonc. Hat megfelelő helyen kell ismerkedni hasonló csajokkal
2023. márc. 12. 20:06
 4/23 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát egy látó lánynak egy látássérült fiú csakis teher lehet. Vagy ha mégsem akkor a lánnyal van valami gond, ezt akartad mondani?
2023. márc. 12. 20:15
 5/23 anonim válasza:
Ez a hozzáállás lesz teher inkább. Hogy nincs ettől önbizalmad, meg kevésnek érzed magad. Nem a látásproblémád miatt nem lesz párod. Ezen dolgozzatok előbb egy segítővel.
2023. márc. 12. 20:35
 6/23 A kérdező kommentje:
Az én hozzáállásom? Olvasd már el az előtted szólók kommentjeit! :-) Hogy legyen önbizalmam így, honnan, mitől?
2023. márc. 12. 20:37
 7/23 anonim válasza:

1-es vagyok.


Azt hozzátenném, hogy nem azért lett vége 6 év együttélés után a kapcsolatunknak, mert az exem vak, hanem mert megcsalt.

2023. márc. 12. 20:43
 8/23 A kérdező kommentje:
Ne haragudj ezt nem tudtam :-(. De miért volt nehéz vele az együttélés, ha egyszer önálló volt, munkája is volt?
2023. márc. 12. 20:45
 9/23 anonim válasza:

Leírtam, hogy honnan.

Nem az internet idegen népétől.

2023. márc. 12. 20:45
 10/23 anonim válasza:

Önálló volt közlekedésben és otthon is meg tudott volna csinálni sokmindent, ha akarta volna.

Azért volt nehéz, mert otthon mindent nekem kellett csinálni. Ezt én rontottam el az elején. Úgy gondoltam, hogy nekem egyszerűbb pl.: mosogatni, takarítani. Az is nehéz volt, hogy mindent pontosan ugyanoda kellett visszarakni, különben még egy pohár vizet sem töltött magának.

Ami viszont a legnehezebb volt: folyamatosan éreztetni kellett vele, hogy nem ér kevesebbet azért, mert vak. Hajlamos volt a depresszióra. Pluszban folyamatosan féltékenykedett, mert szerinte egy "ép" nő nem akar együtt élni egy vak pasival.

2023. márc. 12. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!