Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tényleg csak egy bizonyos...

Tényleg csak egy bizonyos baráti körön belül lehet ki alakítani egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy pl. ismerősömnek az ismerősével. Mert itt gyakorin úgy vettem észre, hogy csak úgy oda megyek egy lányhoz mint vadidegen az gáz.

#idegen #társkeresés #Ismerősei kör
2023. márc. 9. 08:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem
2023. márc. 9. 08:33
 2/11 anonim válasza:

3 barátnőm volt innen, netről más oldalakról is több lazább kapcsolat.

Nem úgy tapasztalom, hogy csak ismerős ismerőse jöhet szóba.

2023. márc. 9. 08:36
 3/11 anonim válasza:

Nem feltétlenül.


Van olyan, hogy éppen az ismerősi körből lesz kapcsolat.

Van olyan, hogy két tök ismeretlen ember jön össze (fesztivál, társkereső, munkahely, egyetem stb.)

2023. márc. 9. 08:55
 4/11 anonim válasza:
Nem feltétlen. Párommal több ezer kilométer választott el minket és 1 közös ismerősünk sem volt, mégcsak nem is ugyanabban az országban születtünk, éltünk.
2023. márc. 9. 09:39
 5/11 anonim válasza:
Butaság.
2023. márc. 9. 12:00
 6/11 anonim válasza:
Hülyeség. Nekem 2/2 kapcsolat közös ismerősök nélkül alakult ki.
2023. márc. 9. 12:09
 7/11 anonim válasza:
Most, hogy szóltál, szakítok is a barátnőmmel, mert ezek szerint mi nem jöhettünk volna össze. :D
2023. márc. 9. 12:32
 8/11 anonim válasza:

Nem csak ott lehet, bár sokkal minőségibb kapcsolat lessz valószínűleg mint egy teljesen vadidegennel.

Másrészt meg ne foglalkozz a gyakoris tanácsok nagy részével, a felének még kapcsolata sem volt csak írják a baromságukat meg a fejükben létező kitalálmányokat.

Simán odamehetsz egy lányhoz az utcán nincs abban semmi rossz (bár ott nagy a valószínűsége, hogy elhajt mert ránézésre nem mondod meg, hogy férje/párja van).

2023. márc. 9. 12:40
 9/11 anonim válasza:
Én mikor ledobom a ruháimat akkor azért jönnek rám idegenek is.
2023. márc. 9. 16:19
 10/11 Senior Séf válasza:
Közel 50 kapcsolatomból csak az első került ki baráti körből.
2023. márc. 15. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!