Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni ? Ha már itt teszem fel ezt a roppant kreatív kérdést, tudom erőteljesen nőnek az esélyei, hogy fullkretén vagyok, de egy esélyt megérhet nem ? :D

Figyelt kérdés

Az egyszerűbb > külső : 180 centi magas, 78 kg, zöldesbarna szem, a haj olyan semmilyen, barna, nem túl izgalmas.


A bonyolultabb és nehezebben körülírható :') > belső : alapvetően jószívű embernek tartanak és azt hiszem ez nem is állhat távol a valóságtól, rugalmas igazmondó vagyok, ha a helyzet úgy hozza szívesen füllentek egy aprócskát, de azért egész őszinte srác volnék. Figyelmes vagyok, eléggé földhözragadt, ugyanakkor szeretem a fantáziámat írásokban kiélni, és a dolgokat kicsit másképp megfogni mint az átlag ember. Úgy gondolom gyakorlatilag bármiről el lehet velem beszélgetni, szóval ha esetleg szívesen társulnál, ne tartsd vissza magad:)!



2021. jún. 28. 11:13
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ne itt ismerkedj, esélytelen.
2021. jún. 28. 11:17
 2/15 anonim válasza:

Nem esélytelen, én itt találtam párt.

Kérdező, drukkolok neked, és mindenkinek aki itt próbálkozik :)

2021. jún. 28. 11:29
 3/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)!

úgy gondolom egy esélyt adnom ennek igazán nem jelent nagy megerőltetést számomra, ellenben ha esetleg bármi összejönne, annak meg kifejezetten örülnék:)

Minél több platformon próbálkozik az ember, annál nagyobb az esélye

2021. jún. 28. 11:34
 4/15 anonim válasza:
Ismerkedésnél alap, hogy egy kort odadobsz, hogy a nő tudja, hogy hol tartasz életévekben. Ez nagyon fontos. Mert ha 20 vagy, akkor egy 19 éves lánynak fair game, de ha 48 vagy, akkor már nem annyira, érted.
2021. jún. 28. 11:39
 5/15 A kérdező kommentje:

tény és való, ez full jogos, azt hittem odaírtam, de valóban nem.

25 éves vagyok

2021. jún. 28. 11:40
 6/15 anonim válasza:
Tehát unalmas, hazudós, átlagos, befordult. Micsoda értékek!
2021. jún. 28. 11:48
 7/15 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha gondolod szívesen beszélgetek. 23/L
2021. jún. 28. 11:48
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 ebből a megnyilvánulásodból leginkább csak az derül ki, hogy te magad rosszindulatú vagy és megkeseredett. 0 százalékban volt offenzív az én kérdésem bármelyik csoport számára, de te elég undorítóan reagáltál rá méghozzá full anonim. A hiba lehet, hogy az ön készülékében van, nem gondolja :') ?
2021. jún. 28. 11:50
 9/15 anonim válasza:
Nem. Értelmes ember nem ismerkedik a gyakorin, csak a legalja. Ne sírj.
2021. jún. 28. 11:54
 10/15 A kérdező kommentje:
ha már itt tartunk a gyakorira nem ír olyan ember akinek van élete .. :D öngólt ne rúgj haver, sokat csinálod átszakad a háló.
2021. jún. 28. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!