Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti összejönnétek egy...

Lányok, ti összejönnétek egy túlsúlyos férfival?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és egy túlsúlyos férfi udvarol nekem. Az arca tetszik, de az alakja nem igazán, az előbb említett okból.

Többi nő, ti mit tennétek a helyemben?



2023. márc. 15. 23:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy amúgy szimpatikus a természete. Én vékony vagyok amúgy.
2023. márc. 15. 23:13
 2/23 anonim válasza:
Hízz meg te is, és nincs gond!
2023. márc. 15. 23:14
 3/23 anonim válasza:
Nem. Sajnálom de nem tudnék vonzódni hozzá...
2023. márc. 15. 23:18
 4/23 anonim válasza:
Ha tudnék hozzá vonzódni szexuálisan akkor igen. Én mondjuk olyan túlsúlyos pasival még nem találkoztam akihez tudnék, de mindenki más ugye.
2023. márc. 15. 23:19
 5/23 anonim válasza:

Ha szerelmes lesz beléd, sokat fog fogyni.


Ha nem undorítóan hájas, csak mackós, nagydarab, az nekem meg kifejezetten tetszik is. Szeretem, ha egy pasiban "van anyag", és nem dől el, ha ratamaszkodok.

2023. márc. 15. 23:19
 6/23 anonim válasza:
A szerelem és szeretet nem súly kérdése. Ha szerelmes leszel egy olyan alkatúba akiről most még nem tudnád elképzelni, akkor úgyis az leszel és nem számit az alakja. Én simán, ha nem túlfolyik a széken kategória 300 kilóval. Inkább ilyen zömökebb dagibb alkat mint a nyeszlett.
2023. márc. 15. 23:29
 7/23 anonim válasza:
Álompasim lenne.
2023. márc. 15. 23:31
 8/23 anonim válasza:
tényleg nagyon kövér?
2023. márc. 16. 00:37
 9/23 anonim válasza:

Mit nem adnék egy ilyen pasiért...

36N

Ne küldjetek privit srácok!

2023. márc. 16. 01:06
 10/23 anonim válasza:

Én nem jönnék össze kövérrel, hacsaknem eltökélt szándéka az életmódváltás.

Nem azért mert nem tetszik, hanem mert annyira másként éli mindennapjait, hogy én nem bírnám vele.

Aki kövér, (csak az esetek kis részében betegség miatt az), szóval túl sokat eszik, és nem tudja kontrollálni magát, nincs akaratereje.

Lusta is valószínűleg, akár otthoni munkát akár sportot illetően.


Én nem akarok egy olyan palit, aki minden pénzét kajára költi, aki lusta és otthon nem csinál semmit, és akivel nem lehet egy jót kirándulni nagyobb tempóban, vagy hasonlók...

2023. márc. 16. 01:14
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!