Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, ti összejönnétek egy...

Lányok, ti összejönnétek egy túlsúlyos férfival?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és egy túlsúlyos férfi udvarol nekem. Az arca tetszik, de az alakja nem igazán, az előbb említett okból.

Többi nő, ti mit tennétek a helyemben?



2023. márc. 15. 23:11
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
10# nagyon jol latod. Nekem is ez a velemenyem
2023. márc. 16. 02:08
 12/23 anonim válasza:

Csak igen/nem/talán válaszok jöttek. Egyik sem értelmes.


Miért nem mondod meg neki, hogy lehet köztetek komoly, de neked sajna a vékonyabbak jönnek be, amiről nem tehetsz, de ezt félreteszed egy időre, ha tesz magáért és fogy valamennyit. Ha besértődik, akkor gyerekes, ha nem teszi, de nem is fogy, akkor te is kevés voltál ösztönzőnek, ha pedig megteszi, akkor mindenki nyert.


Igen, tudom, az ilyen ultimátumhoz kell a legnagyobb őszinteség, ami egyre kevesebb szorul az emberekbe...


De ha összejössz vele, akkor nem akarsz majd pl. hozzábújni, az meg milyen már?!


Ha meg nem teszed, akkor egy külsőség alapján dobod el, lehet a boldogságodat, mindezt úgy, hogy mégcsak nem is közölted vele és meg sem próbáltad választás elé állítani, az szintén milyen már?!

2023. márc. 16. 05:41
 13/23 anonim válasza:
Persze. Nem ezen múlik. Volt már 130 kilós pasim is, meg olyan is, aki 190 centihez volt 70 kg.
2023. márc. 16. 06:17
 14/23 anonim válasza:
Ne gyere össze vele, ha annyira felszínes vagy, hogy még idegen emberek véleménye is jobban számít, mint a saját érzéseid. Bár szerintem egyértelműen nem jön be neked, ha itt teszel fel ilyen kérdéseket. Ami nem baj, ízlése van mindenkinek, csak most amúgy mégis mihez akarsz kezdeni a válaszokkal? Ha x ember leírja, hogy igen, akkor jársz vele, ha tetszik, ha nem, ha viszont azt írjuk, hogy ne jöjjetek össze, mert NEKÜNK nem tetszenek a kövérebbek, akkor meg dobod akkor is, ha bejönne, csak mert a gyíkon random emberek ezt mondták?
2023. márc. 16. 08:38
 15/23 A kérdező kommentje:
#14 csak kiváncsiság, nem ez alapján fogok dönteni.
2023. márc. 16. 08:56
 16/23 anonim válasza:
Nem. Meg ha le is fogyna akkor is valszeg puhos, logosboru lenne
2023. márc. 16. 08:56
 17/23 anonim válasza:
Ha nem tetszik, akkor nem. Kell a szexuális vonzalom.
2023. márc. 16. 08:58
 18/23 anonim válasza:
Csak ha sok pénze van és nincsenek gyerekei aztán hagy szóljon a koleszterin.
2023. márc. 16. 09:00
 19/23 anonim válasza:
Nekem a jelenlegi párom túlsúlyos, de olyan mackósan. AMikor megismerkedtünk még nem volt az. Nekem jobban is tetszik túlsúlyosan. Voltaképpen nem is látom annak. Tudom, hogy az a mérleg miatt, de a szememben nem az. Szeretem. Én is híztam 6 kilót, őt sem zavarja. ( bár most kezdtünk életmódváltás magunk miatt)
2023. márc. 16. 09:05
 20/23 anonim válasza:
Majd biztos lefogynék egy nőért ha túlsúlyos lennék :-D Hát, persze, max meseországban. Mondjuk nekem nem kell fogynom, mert eszméletvesztésig edzek minden áldott nap, de hát volt egy ismerősöm, aki nekiállt egy csaj miatt életmódvástásosdit játszani, és mire lepörgött róla max 3 kiló, addigra a csaj összejött egy ragyi bohóccal. :-D
2023. márc. 16. 09:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!