Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 35-45 körüli nők, ismerkednéte...

35-45 körüli nők, ismerkednétek egy húszonéves férfival?

Figyelt kérdés
Sportos vagyok, szeretek is sportolni, 183 centi magas vagyok, azt mondják hogy jóképű, szeretem még a képzőművészeteket, jelenleg tanulok és mellette dolgozok.

2023. márc. 19. 00:33
 1/6 anonim válasza:
Nem.
2023. márc. 19. 17:46
 2/6 anonim válasza:
Én serm
2023. márc. 20. 07:29
 3/6 A kérdező kommentje:
És miért nem? :)
2023. márc. 20. 10:33
 4/6 anonim válasza:

Attól függ, hány éves vagy. Nem mindegy, hogy 21 vagy 29. Ha még csak az alapképzést csinálod, diák munkát végzel és a szüleiddel laksz, akkor nem ismerkednék. Ha viszont már a phd-t csinálod, építed a karriered és önálló, felnőtt életet élsz, akkor már akár érdekelhetnél is. Az sem mindegy, hogy már volt-e tartós kapcsolatod, vagy tapasztalatlan fiúcskaként egy érettebb nőtől várnád, hogy mindenre megtanítson.


36 évesen, megalapozott egzisztenciával, egy válással a hátam mögött én egy egyenrangú partnert keresek, nem egy kisfiút, aki nem rég még tini volt.

2023. márc. 20. 16:47
 5/6 anonim válasza:

Mecénást keresel, igaz? :)

Ha már képzőművészet.

2023. márc. 20. 18:14
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 félig igaz. Építem a karrierem, egyelőre belföldi cégnél vállalok külföldi megbízásokat és egyelőre a szüleimnél élek, de ha albérletbe mennék akkor később tudnék önerőböl házat venni, szóval nem azért élek a szüleimnél, mert lusta lennék.

Egyébként volt már tapasztalatom, több barátnőm is, de ez lényegtelen, mert úgysem egymást keressük.


#5 nem képzőművészetben képzelem el a jövőmet, ha erre célzol :)

2023. márc. 20. 21:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!