Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 30+-os férfiak, párválasztásko...

30+-os férfiak, párválasztáskor hogy álltok egy nő sikeréhez, tehetségéhez?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, aki külsőre tetszik nektek, személyisége is rendben van számotokra, de egyébként hozzátartozik az is, hogy az életének van olyan területe, ahol nagyon sikeres. Például: jól menő vállalkozása van, vagy nagy sikereket ért el valamilyen sportágban, kimagasló tehetsége van valamilyen művészeti ágazatban, ismert ember akár kisebb, tágabb körökben, nagy kapcsolatrendszere van stb.

Ezt hogyan kezelitek? Számít nektek ez például az ismerkedéskor, vagy teljesen hidegen hagynak ezek az eredmények?

Van az a nézőpont, hogy a nők számára a férfi megjelenése helyett inkább a sikerei, eredményei azok, amik igazán felkeltik egy nő érdeklődését. Azonban egyre többször találkozom olyan hosszú párkapcsolatban, házasságban élő párokkal, ahol a férfiak nagyon büszkén emelik ki feleségük tehetségét, sikereit, amik teljesen kívülállnak a háztartáson, ha úgy tetszik, a klasszikus női szerepeken.

Arra lennék kíváncsi, hogy nektek mennyire fontos az, hogy fel tudjatok nézni, illetve büszkék lehessetek a párotokra, (ami teljesen túlmutat a külsőségeken, női mivoltán), vagy a korábban felsoroltak számotokra teljesen elhanyagolhatóak, ami nem oszt nem szoroz, az sem érdekelne ha nem lenne, mert nem ez fontos.



2023. márc. 21. 00:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nekem abszolut nem szamit mit dolgozik. Idealis ha en keresek tobbet mert akkor anyagilag is fuggeni fog tolem. Nezzem ki jol es ne menjen az agyamra engem csak ennyi erdekel egy noben a penzt megkeresem en
2023. márc. 21. 01:41
 2/18 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ. Tudom, hogy a pénz necces téma, meg, hogy ki keres többet, az előző példát kiegészíteném azzal, hogy bár a példában szereplő nő sikeres a munkájában, de azért a férfinél nem keres többet. Viszont nélküle is teljesen jól boldogulna, anyagilag teljesen független nőt vegyünk alapul.
2023. márc. 21. 01:47
 3/18 anonim válasza:

Én biztosan nagyon büszke lennék rá. Engem az se zavarna ha ő szeretne a karrierjére koncentrálni, én vinném a háztartást, intézném az otthoni dolgokat. Az már más kérdés lenne, hogy a nő mit gondol, szeretni ha fényezik, vagy inkább ne említsem meg "minden" beszélgetésbe a sikereit. Vannak akik szégyenlősök és még a hatalmas eredményeket se szeretik ha valaki megemlíti :D

Viszont ha úgy hozná az élet, hogy életem szerelme a felsoroltak közül nem büszkélkedhet semmivel úgy is elfogadnám őt.

2023. márc. 21. 01:54
 4/18 anonim válasza:
Egyes, nem csoda, hogy nincs senkid. Nem is lesz
2023. márc. 21. 02:05
 5/18 anonim válasza:

Nekem volt ilyen.

Büszke voltam rá.

Nem a pénze miatt mert a szülei állnak jól.

Hanem hogy okos művelt, szeretik az emberek ilyesmi.

Mentünk valahová és sokszor mosolyogtak az emberek örültek neki kedves volt mindenki velünk.

2023. márc. 21. 03:58
 6/18 anonim válasza:
Azzal semmi gondom nincs, ha sikeres, csak ne legyen karrierista, ne ekörül forogjon az élete, hogy ő majd bizonyít, majd megmutatja, ne azért csinálja, hogy különbnek hihesse magát másoknál, hanem mert szereti amit csinál és kiteljesedhet benne. Kezelje természetesen.
2023. márc. 21. 05:34
 7/18 anonim válasza:

Vajon elég-e a sikerhez, hogy egy nő optimistán áll a látszólagos - akár mélyebb - válsághelyzetekhez?


Igyekszik nem elkeseredni, elcsüggedni - legalábbis hosszabb távon? (Viszont a szex az inkább a sokadik szempont.)


A mai nap folyamán pl. igyekszem a "párom"-mal tudatni, hogy csupán átmeneti félreértés történt az este, mikor utaltam a vágyaimra.


Értékeli az őszinteségemet és BIZTONSÁG(!) érzete van, mert tudja, hogy "nem söprök semmit a szőnyeg alá". _Nem jó bizonytalanságban tartani senkit - főként Életünk Szerelmét nem.

2023. márc. 21. 06:22
 8/18 anonim válasza:
Kit érdekel. Nézzen ki valahogy, tudjon sütni-főzni, ne szórja a pénzt hülyeségekre. Dolgozhat, de ne legyen karrierista
2023. márc. 21. 06:55
 9/18 anonim válasza:

Nem ez fog számítani.

Nyilván ha valamiben jó, arra büszke vagyok, és ez nem csak vállalkozásban mutatkozhat meg, de például egy hobbiban is, vagy akármi másban.

2023. márc. 21. 08:13
 10/18 anonim válasza:
Tök jó, pozitív előny. De az is előny lenne nálam ugyanúgy, ha egy festő lenne, aki épphogy megél, de imádja, szenvedélyes nő, és jó anya. Ez a legfontosabb, szerető, kedves, feminin, gyengéd nő legyen.
2023. márc. 21. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!