Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen, ha matchem van, ki...

Tinderen, ha matchem van, ki ír előbb? Ha dumáltam egy sraccal de 2 napja nem keres, akkor írjak neki vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Kezdő tinderező 7 éves kapcsolat után

2023. márc. 22. 20:39
 1/9 anonim válasza:

Én úgy szoktam (bár nem tinderen), ha valaki keres, akkor érdeklem, ha azt látom nagyon egyoldalú a dolog, akkor offolom.

Akivel jót szoktam beszélni, érdekel azt keresem magamtól, de pozitívum, ha magától is keres az illető.

2023. márc. 22. 20:41
 2/9 anonim válasza:
Ha akarsz vele beszélni írj rá, ennyi
2023. márc. 22. 22:25
 3/9 anonim válasza:
Lehet rajtad kivul mas lany is horogra akadt neki
2023. márc. 22. 22:39
 4/9 anonim válasza:
Mindig az ír először aki először ír.
2023. márc. 23. 11:32
 5/9 anonim válasza:
Nem voltal elég csinos neki
2023. márc. 23. 12:50
 6/9 anonim válasza:

Tökmindegy, mert a másik nem válaszol.

A csajok még egy visszaköszönésre sem képesek, de akkor mi az anyámnak húz jobbra? Ego nyalatás. jó, én meg 12 óra nem válaszolás után jelentem a profilt.

2023. márc. 25. 09:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha ott matcehem van és valakivel dumáltam is, utána ha elérhető látszik? Zöld jelzés akármi?
2023. ápr. 11. 22:14
 8/9 anonim válasza:
értd, annyi férfi van fent akiknek matchük sincs. Te meg futsz egy olyan után aki le se ... :D Most nem azt mondom hogy érd be a rosszal, de tele van normális palival. Gondolkozz már.
2023. ápr. 11. 22:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Találkoztunk, jó volt, azóta is dumálunk, bár nem olyan bensőséges a beszélgetés, pedig inkább ő keres, de a következő tali azóta se került szóba, szóval...
2023. ápr. 14. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!