Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bejelölt egy lány pár hete...

Bejelölt egy lány pár hete fb-n, de egyáltalán nem ismerem, viszont szívesen megismerném. Nem tudom ráírjak-e és, ha igen akkor mit vagy legyek türelmes és majd valamelyik buliban összekeveredünk, ha úgy van?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy 5 éves kapcsolatom és kicsit furcsa visszazökkenni az ismerkedésbe :)

2023. márc. 27. 08:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
Figyelj, ha bejelölt, az egy kicsit jelzésértékű már. Szóval írj, ismerd meg, azt jön, ami jön. :)
2023. márc. 27. 09:00
 2/16 anonim válasza:

Ezt hányszor kérdezed még meg?


Vagy tényleg ennyi emberben felmerül ez a debil kérdés?


Úgyis az jön ki, hogy ráírsz, mondja, hogy "bocs, van barátom", mert csak gyűjti az ismerősöket...

2023. márc. 27. 09:04
 3/16 anonim válasza:
Vagy csak véletlenül nyomott rá. Velem is előfordult már, szóval még mielőtt elkezded tervezni az esküvőt, jó lenne beszélgetni vele egy kicsit.
2023. márc. 27. 09:05
 4/16 waland válasza:
Azért arra vigyázz, hogy egy ismeretlen, szép lány képe mögött épp lehet egy dörzsölt szakálas hekker is, aki aztán gond nélkül csőbe húz. Vagy utólag nevet változtat, és hitelesnek tűnő trollaccountként kommentelget mindenhová. Kérdezd meg, honnan ismer, és ellenőrízd is le, ha egy mód van rá.
2023. márc. 27. 09:22
 5/16 anonim válasza:
Thaiföldi vagy etióp névvel? Egyszerűbb, ha kitörlöd.
2023. márc. 27. 09:26
 6/16 anonim válasza:
Nem tudom, miért kell random jelölgetni embereket. Én is egyedülálló vagyok, de ha bejelöl ilyen-olyan ember, nem fogom visszajelölni, mivel nem is ismerem.
2023. márc. 27. 09:28
 7/16 A kérdező kommentje:

Pár évvel fiatalabb nálam, szerintem középsulit fejezheti. Barátaim találkoztak már vele buliban. Igazából nem sok mindent fűzök hozzá, csak gondoltam miért ne, habár sosem ismerkedtem így látatlanban, mindig élőben.

Szóval nem is tudom mit írnék neki valójában.

2023. márc. 27. 10:18
 8/16 anonim válasza:
Alapbol rairok ha nem ismerem mielott visszaigazolom h ki o meg miert jelolt
2023. márc. 27. 11:26
 9/16 anonim válasza:
Én nem kezdenék csevejt olyannal, aki képtelen kibökni, ha akar valamit. Engem is jelölt már több idegen csaj, mindnek töröltem a jelölését. Kinőttem az oviból.
2023. márc. 27. 12:01
 10/16 anonim válasza:
Ez a játszmátás annyira dedós
2023. márc. 27. 12:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!