Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van valami másodlagos jelentés...

Van valami másodlagos jelentése Tinderen a "Gin Tonic"-nak?

Figyelt kérdés
35 vagyok, egy kib**zott boomer, és feltűnt, hogy minden második lány megadja ezt a tag-eknél. Van ennek valami oka, vagy csak ilyen rohadt egyedi mindenki, hogy szereti ezt az italt...? :D

2023. ápr. 5. 17:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
A gin-tonic manapság elég népszerű pia a lányok körében. Nem tudok másodlagos jelentésről.
2023. ápr. 5. 17:42
 2/14 anonim válasza:

Rákerestél már?

Google: what does gin tonic mean on tinder

2023. ápr. 5. 18:23
 3/14 anonim válasza:

GT mindig is népszerű ital volt, nem csak manapság.

Boomer nem lehetsz 35 évesen.

2023. ápr. 5. 18:29
 4/14 anonim válasza:

3: dede, snapchat-en már kiröhögnek, hogy mit keresel ott 27 évesen. Sőt, szinte kitiltanának, mert az az ő játszóterük - szó szerint.


Már az boomer-ség, ha szeretek billentyűzeten gépelni, nem telefonon...

2023. ápr. 5. 20:57
 5/14 anonim válasza:
A boomer egy generáció, nem ismered a jelentését. 35 évesen milleniális vagy (aka X gen.). Ne aggódj, az X sokkal gázabb a boomernél.
2023. ápr. 5. 21:01
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az az igazi boomer aki nem tudja, hogy nem csak az igazi baby boomer generációt nevezik manapság boomernek, hanem mindenkit aki 30+
2023. ápr. 5. 23:09
 7/14 anonim válasza:
Igen, sokan a 30+-osokat is úgy nevezik, érthetetlenül, hisz ez tényleg egy generáció. 30-40 év közöttiek pedig nem boomerek. Lefogadom az emberek nagy része nem is tudja a szó jelentését.
2023. ápr. 6. 00:45
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es: értelek. De a jó dolgok közül sem minden zsír ami "zsír" és a filmeken sincs korona, mégis van amelyik "király". :) Aki 30+ az boomer. End of story.
2023. ápr. 6. 00:57
 9/14 anonim válasza:
Ez azért nem így működik. Akkor én ennyiből Gen Z -ként 7 év múlva boomer leszek, aminek semmi értelme.
2023. ápr. 6. 01:09
 10/14 anonim válasza:
Nincs olyan, "hogy szerintem igazi boomer". Ha a valósággal van gondod, azt gyorsan leveszik a a tündérek is meg máshol is az emberek. Ha nincs közös nevező, nincs miről beszélni. Na itt a vége. Kezeltesd magad.
2023. ápr. 6. 05:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!