Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, az alábbiakban felsoro...

Lányok, az alábbiakban felsorolt 2 férfi típus közül melyikkel ismerkednétek inkább, komolyabb hosszútávú párkapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

1. a kangörcsös alfahím, az első pillanattól kezdve hevesen nyomul, rámenősen udvarol

2. az intelligensebb, komolyabb férfi, udvariasan, óvatosan ismerkedik.


Előre is köszi ha nyomsz egyet :D



2023. ápr. 13. 23:29
A kérdező szavazást indított:
1. a kangörcsös alfahímmel
2. az intelligensebb, komolyabb férfival
3. nem is tudom, csak nyomni jöttem
47 szavazat
1 2
 1/16 Mendy98 válasza:

Igazából nem is értem a kérdést. Hiszen annyira egyértelmű, h egy kangörcsös alfahímmel nem lehet nagyon mit kezdeni.

Lehet vele egy jót dugni, ha valakit nem riaszt el elsőre a pasi viselkedése. Esetleg kis tinilányok, meg nagyon naív nők még beleszerelmesedhetnek, h "Jajj, de menő a Robikaaa🥰😍"

Aztán Robika olyan mint egy Kangörcsös kopasz kutya kínai instant száraztésztával a fején...


Egy igazi nő Bélát, a férfit választja.

2023. ápr. 14. 01:34
 2/16 anonim válasza:
Azzal aki nekem is tetszik. Tök mindegy hogy magasabb a libidója vagy elfojtja vagy akármi. Ha kölcsönös akkor nincs miről beszélni
2023. ápr. 14. 01:41
 3/16 Mendy98 válasza:

Egyébként jobban belegondolva, a kettő között legyen inkább valahol. Mert ha első percben kb rámfekszik meg "cica, édes, kedves, (any.d)" az elhajtom de nagyon gyorsan, v egyszerűen faképnél hagyom.


Viszont ha annyira óvatosan ismerkedik, h nem győzöm kívárni, h lépjen, azzal meg nem tudok mit kezdeni, egyszerűen lemarad rólam.

2023. ápr. 14. 01:46
 4/16 anonim válasza:
A kettő között lévővel.
2023. ápr. 14. 02:04
 5/16 anonim válasza:
Egyikkel se. :D Az ideális pasi intelligens, kedves, de határozott és tudja, mit akar. Van hajlandósága elköteleződni, de nem az első olyan nővel fog maradni, aki vevő volt rá, mert nincs önbizalma, se kitartása jobbat, hozzáillőbbet keresni.
2023. ápr. 14. 05:09
 6/16 anonim válasza:
Egyikkel se
2023. ápr. 14. 08:06
 7/16 anonim válasza:

A 2. típus nagyon unalmas, de családalapításhoz ideális. Azt választanám, az első típussal meg összejárnék.

Mondjuk én ezt is csinálom 10 éve. :D

2023. ápr. 14. 08:16
 8/16 anonim válasza:
7es, gratulálok
2023. ápr. 14. 08:24
 9/16 anonim válasza:
#1 mondja egy szintén férfi.
2023. ápr. 14. 09:11
 10/16 Mendy98 válasza:

9. Tehát férfinek nézel. Az szép.

Sosem láttam még Férfit Mendy névvel, de biztosan úgy van.

2023. ápr. 14. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!