Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Goth csajokkal hol lehet...

Goth csajokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Érdeklődőm eziránt a szubkultúra iránt, de még nemrég költöztem csak fel Budapestre. Nagyon bejönnek a goth csajok, és maga a stílus is. Budapesten milyen klubokban, szórakozóhelyeken lehet őket megtalálni? Mik az elvárásaik egy pasival szemben, nekem is kifestettnek, tetováltnak kell lenni?


F, 27



2023. ápr. 24. 15:56
 1/9 anonim válasza:
Budapesten a Mondocon minden évszakban megvan rendezve egyszer. Ott álltalában vannak.
2023. ápr. 24. 16:03
 2/9 anonim válasza:

A Mondocon féle rendezvényeken kb. 70%-ban pózoló tinik mutatkoznak, de a valódi goth emberek köszönőviszonyban sincsenek azzal, amit képviselnek.

Nyáron szokott lenni OGT és Fekete Zaj fesztivál.

Kezdjük azzal, hogy a goth egy zenei szubkultúra, és extrém, fekete öltözettől még senki nem válik azzá.

Szívesen beszélgetek veled a témában, ha szeretnéd.

2023. ápr. 24. 16:27
 3/9 anonim válasza:

Nekem személy szerint egy elvárásom van (tapasztalatom szerint másoknak is ez az elsődleges): ismerd és szeresd a szubkultúra zenei alapjait, illetve lehessen erről beszélgetni is veled. A továbbiak már egyéni ízléstől függenek, pont mint egy nem goth nőnél. Ha meg csak a külsőségekre mész, és ez az egész számodra is csak egy szexuális fantázia (mint sok más pasinak), arra hidd el hamar rá fognak jönni és pofára esés lesz. :D

Egyébként ilyen koncerteken és fesztiválokon találkozhatsz goth emberekkel, ahogy a 2. válaszoló is írta.

2023. ápr. 24. 16:34
 4/9 anonim válasza:
Van egy haverom a Búvár Kund,holnapra megkérdezem neked,hogy ismer-e vízigótokat. Oke?
2023. ápr. 24. 16:37
 5/9 anonim válasza:
Én azt hittem ők már kihaltak. Sínbohóc nem érdekel?
2023. ápr. 24. 17:32
 6/9 anonim válasza:
Ha pózer leszel, nem, az nem fog segíteni, csak még nevetségesebb leszel mint most. És ez egy zene alapú szubkultúra egyébként.
2023. ápr. 24. 19:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem a mondoconos pozerek erdekelnek, hanem a valodi gothok. Cure stb kedvelok. A fesztivalt leszamitva, barmilyen klub, kocsma ami szoba johet?
2023. ápr. 24. 23:17
 8/9 anonim válasza:
Temető, hullaház, állatkitömő meg ilyesmi helyeken. Ahol jelen van a halál meg az elmúlás.
2023. ápr. 29. 17:47
 9/9 anonim válasza:
Szia szia tudom kicsit késő válasz de látva milyen f^szságokat kaptál inkább írok én is. Szerintem egyértelműen goth koncerteken. Az hogy pedig mik az elvárások az mindenkinél más. Bár mint goth nő azt tudom mondani hogy azért ha goth barátnőt szeretnél akkor ne egy azariah hallgató basic f^szi legyél.
2023. okt. 2. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!