Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedni? 23/L

Valaki ismerkedni? 23/L

Figyelt kérdés

Pest megyei lány vagyok, velem egykorú vagy max pár évvel idősebb, tehát 23-28 körüli fiúkkal ismerkednék.


Legszivesebben olyannal beszélgetnék, aki szeret olvasni, utazni, kirándulni, sportos, nyitott új dolgokra, kedves, inkább humán beállítottságú. Én is hasonló tulajdonságokkal bírok, szívesen beszélgetek további dolgokról privátban.


Hosszabb távú kapcsolatra vágyok, egyejszakasok, alkalami szexet keresők ne is írjanak légyszi.



2023. ápr. 28. 23:27
 1/10 anonim válasza:
Mit értesz sportos alatt?
2023. ápr. 28. 23:40
 2/10 anonim válasza:

Szeretek olvasni és utazni is, azt hiszem kirándulni is.

Nem vagyok sportos, inkább átlagos, nyitott vagyok, kedves(azokkal, akik megérdemlik), abszolút humán beállítottságú.

Hosszabb kapcsolatok híve vagyok, nem érdekel az egyéjszakás sem az alkalmai szex.

Továbbá 29 vagyok és nem Pest megyei..csupa bukta vagyok :)

2023. ápr. 28. 23:58
 3/10 anonim válasza:
Rendben, nem fogok írni.
2023. ápr. 29. 00:02
 4/10 anonim válasza:
Itt ne köss ismertséget, sok a creep!
2023. ápr. 29. 08:09
 5/10 anonim válasza:
Önvédelmi és küzdősport ismeretekkel kell rendelkezni, ha differencia van?
2023. ápr. 29. 08:53
 6/10 A kérdező kommentje:

1. Szeret sportolni, és azért látszik is valamennyire :) szívesen próbál ki új sportokat is például.

2. Azért emeltem ki a Pest megyét, mert nem szeretnék távkapcsolatot, az nem az én világom

3. Oké

4. Egy kis beszélgetés nem árt, alapvető internetes ismerkedéses tanácsokkal meg tisztában vagyok, nyilván nem az a tervem hogy egy full idegen ember kieso helyen lévő lakásában talalkozzak valakivel. Amúgy vannak itt jofejek is, régebben is beszélgettem már normális emberekkel. Egy próbát megér

5. Vagy az a problémája az embereknek hogy túl sokat ír valaki az ilyen ismerkedős posztban, vagy az hogy túl keveset. Én jelenleg ilyesmi emberekkel ismerkednék, úgy gondolom hogy fair, ha egyértelmű, mire számítok és nem pazaroljuk egymás idejét, hogy olyanok írnak, akik teljesen más kategóriába esnek. Nekem senkivel nincs bajom, mindenki éli az életét ahogy akarja, de nekem speciel ilyen elképzelésem van

2023. ápr. 29. 09:24
 7/10 anonim válasza:
A 36 az nagyon sokkal 28 felett van? :D
2023. ápr. 29. 10:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen😅
2023. ápr. 29. 11:33
 9/10 anonim válasza:
Sok szerencsét kérdező! Ezen az oldalon aztán kelleni fog, ahhoz kétség sem férhet. Ha nem Fejér megyei lennék, akkor szívesen megismertelek volna... Leírás alapján lett volna esély rá, hogy passzolunk.
2023. ápr. 29. 12:50
 10/10 anonim válasza:

Moderátoroknak köszönjük a segítséget ❤️



Az egyik beteg, elmerobbant megtalált privátban.. ha gondolja a kérdező, megosztom mit írt. Elméletileg ide nem írhatom ki a felhasználónevét. :)

2023. ápr. 29. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!