Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak lányok, akiknek tetszen...

Vannak lányok, akiknek tetszenek a geek, nerd srácok?

Figyelt kérdés

Én az vagyok nagyon szeretem az informatikát, ICT-t, szemüveges gamer vagyok de nem vagyok elhízott hanem vékony. Mennyi esélyem van lányoknál? Jó lenne már egy barátnő akit nagyon szeretnék és értékelnék.


16F



2023. ápr. 30. 09:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Jáó lenne má?
2023. ápr. 30. 09:57
 2/11 anonim válasza:
Ez szerintem ízlés dolga, egy szemüveges srác is lehet nagyon helyes, és inkább vékony legyél, mint elhízott. A geek már nem feltétlenül a pattanásos bányarémet jelenti, mint 20-30 éve.
2023. ápr. 30. 10:44
 3/11 anonim válasza:
Ugyanannyi esélyed van, mint bárki másnak.
2023. ápr. 30. 12:39
 4/11 anonim válasza:
Szerintem itt a személyiség is közrejátszik, illetve a személyes preferenciák. Megmondom őszintén ezzel a leírással nekem pl nem lenne gondom, amíg valamilyen szinten extrovertált vagy, vagy legalább ambivertált személyiség, aki jönne velem programokra, mert nekem kell a jövés-menés, túra, koncert, buli, városnézés, egy szó mint száz, aktív élet. Ha emellett vagy geek az nekem nem baj pl. De van olyan lány, akinek meg az kell, hogy inkább otthon legyetek, ő meg mittudomén, olvas vagy fest valamit (vagy veled gépezik). Tehát ez teljesen személyfüggő. Próbálkozz a csajoknál és valaki biztosan lesz, akinek ez a zsánere. (Hozzáteszem, én a huszas éveimben vagyok, úgy nyilatkozok, de szerintem ez igaz a te korosztályodra is.)
2023. ápr. 30. 14:16
 5/11 A kérdező kommentje:
Az ambivertált elég jó jelző rám. Barátokkal szeretek eljárni szórakozni, nálam itt a társaság a lényeg barátnővel is így lenne szívesen járnék vele hisz összetertoznánk de jó lenne ha elfogadná nálam nem ez az elsődleges.
2023. ápr. 30. 14:30
 6/11 anonim válasza:

#5 akkor geek gf-et kell találnod, mert a csajok általában igénylik, hogy programokra járjatok és hogy este ne dc-n ordibálj a haverokkal, hamem vele aludj el romisan.

De ha nem is laktok együtt, akkor is felejtsd el, hogy ugyan annyit fogsz tudni játszani, mert nem ártana beszélgetnetek legalább messengeren, meg lefekvés előtt pláne, és ez a szaggatva pl lol meccsek után írsz neki nem fog működni.


Tudom sz*r ezt hallani, de jobb felkészülnöd rá, mert engem váratlanul ért és közben kellett változtatnom a dolgaimon, ami nem volt könnyű. Persze ha egy gamer csajszit találsz akkor együtt tolhatjátok és no problem. De egy átlagos csaj esetén nagyban le kell csökkentened azt az időt, amit játékkal töltesz.

2023. ápr. 30. 15:27
 7/11 anonim válasza:
Ráérsz még kicsifiú!
2023. ápr. 30. 15:32
 8/11 anonim válasza:

Szerintem abszolút van esélyed

Nagyon sok lánynak van szoros időbeosztása, biztos van, aki kicsit lazább kapcsolatban akar lenni

Meg sok nerdnek van jó humora, ami nagyon fontos

(16/l)

2023. ápr. 30. 19:24
 9/11 anonim válasza:

#8

Na aztán egy 15-6-7 éves lánykának jó szoros időbeosztása lehet.. Mégha, ha egy 25-30 éves írta volna ezt egy hasonló korúra akkor megérteném.

16 évesen laza kapcsolat, na aaaaz szép. Nem vagyok öreg egyáltalán de 10 évvel ezelőtt nemhogy laza kapcsolatot akartak a csajok mert nincs idejük de még komoly kapcsolatra sem álltak készen (igen, ezt így gondolták sokan..)

Kezdek már nagyon undorodni ettől a mai világtól. 😅

2023. ápr. 30. 20:32
 10/11 anonim válasza:
Igen:)
2023. máj. 1. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!