Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 43 éves, fiatalos átlagos...

43 éves, fiatalos átlagos férfiként randiznék klasszikus értelemben korombeli hölgyekkel Dunakeszi - Göd - Vác vonalon, ésszerű távolságon belül. Van kedved pl egy kávéhoz meg egy puncsszelethez egy cukrászdában?

Figyelt kérdés
Privát üzenetben várom a jelentkezésed 🙂.

2023. máj. 1. 14:02
 1/6 anonim válasza:

Milyen magas vagy, milyen alkatú és mivel foglalkozol? Azért kérdezem, mert a nők többsége kíváncsi ezekre, és talán több jelentkező lesz, ha kiírod.

Ja, és még egy: független vagy??

2023. máj. 1. 15:54
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi 1#a kerdeseket, kb 173 magas, atlagos testalkatu vagyok, asztalos a szakmam, ebbol kifolyolag egy kevés kondim van. Elvalt, van egy gyerekem, messze elnek az edesanyjaval, de van. Nyaron is jon egy honapra.
2023. máj. 1. 16:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Es a lenyeg kimaradt: fuggetlen vagyok.
2023. máj. 1. 16:15
 4/6 anonim válasza:
Köszi a válaszokat:) Sok sikert!
2023. máj. 1. 16:25
 5/6 anonim válasza:
Menj ki a katonadombra még tart a majàlis. Sok elvàlt anyukàt làttam😉
2023. máj. 1. 18:19
 6/6 A kérdező kommentje:
#5, Epp kaszaltam Vacott, ugyhogy amig odaernek, lehet felszolgalnak a toltott kaposztat is.
2023. máj. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!