Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden bemutatkoznék.

:)


22 éves Veszprém megyei (vagy vármegyei, ha úgy jobban tetszik :D), lány vagyok. Elsősorban a környékről ismerkednék (szomszédos megyékből), mert kölcsönös szimpátia esetén könnyebben fenntartható lenne a kapcsolat. Elég introvertált, zárkózott személyiségnek tartom magam, kedvelem a tartalmas beszélgetéseket. Az külön pozitívum, ha valaki mer beszélni az érzéseiről és alapvetően nincsenek nála tabu témák.


Szabadidőmben nagyon szeretek kimozdulni, sétálni, kirándulni, túrázni, a kilométerek nem igazán fognak ki rajtam. :D Imádom a rock és a metál zenét (mást is meghallgatok amúgy), de az öltözködésem teljesen átlagos, szóval kívülről ez nem annyira sejthető. :) Kicsit vonzanak a művészetek is, de komolyabban még nem foglalkoztam például rajzolással vagy festéssel, de tervben van a későbbiekben. Olvasni is szoktam, a pszichológia az egyik kedvenc területem, de szeretem a romantikus, illetve ifjúsági regényeket is.


Hogy egy kicsit a külsőmről is írjak, 166cm magas vagyok, vékony testalkattal, világos barna hajam és kék szemem van.


Nagyjából ennyit érdemes tudni rólam így első körben. Igazából nincs konkrét elképzelésem arról, hogy kit keresek, általában pár üzenet után eldől bennem, hogy ki az, akire "rá tudok csatlakozni" úgymond. :)


Ha valakinek esetleg felkeltettem az érdeklődését, akkor nyugodtan írjon üzenetet. :)



2023. máj. 6. 10:21
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Szia, érdekes embernek tűnsz, kár, hogy messzebb vagyok tőled. :(
2023. máj. 6. 10:41
 2/24 anonim válasza:
Szimpatikus vagy, Veszprém megyei vagyok. Kár hogy 4 évvel fiatalabb, gondolom ez nem fér már bele?
2023. máj. 6. 10:50
 3/24 anonim válasza:
Szia hasonló vagyok hozzad, introvertált, szeretem a tartalmas beszélgetéseket! Ha gondokod irj!
2023. máj. 6. 11:05
 4/24 anonim válasza:
Ha 5 évvel idősebb lennél, tökéletes lennél nekem.
2023. máj. 6. 11:16
 5/24 anonim válasza:
Olyanok is írjanak már szerencsétlennek akik nem csak feltételes módban tudnak írni
2023. máj. 6. 11:25
 6/24 anonim válasza:
nem igazán
2023. máj. 6. 11:26
 7/24 anonim válasza:
Nagyon messze vagy tőlem :(
2023. máj. 6. 11:40
 8/24 A kérdező kommentje:
Annyit hozzáfűznék, hogy kimondottan párkapcsolatot keresek és lehetőleg hosszútávút, ez véletlenül kimaradt a bemutatkozásból. :)
2023. máj. 6. 12:23
 9/24 anonim válasza:

#6:

Mateszopsz Péter az unokatesód, vagy valami rokonod? :D

2023. máj. 6. 12:50
 10/24 anonim válasza:
#8 hát, legalább így már értem miért nem válaszolsz :/ bár Pest megyeiként nekem volt már kapcsolatom Sopronban meg Szegeden is, szóval.. :D
2023. máj. 6. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!