Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Huszonéves nők, valaki ismerke...

Huszonéves nők, valaki ismerkedne velem?

Figyelt kérdés

Néhány infó rólam.



27 éves férfi vagyok, Pest megyében lakom, Budapesttől nem messze.



Kedvelem a labdás sportokat, főleg amiket ütővel kell játszani. Edzeni is szoktam, viszont nem rejtegetek 6 kockát a pólóm alatt, szóval ha az az eseted, nem én vagyok az ideális jelölt:D


Nem vagyok egy mesterszakács, szóval nem fogok 3 fogásos vacsorát készíteni meglepetésként, de néhány alapételt azért gond nélkül megfőzök, és a mikrót is mesterien tudom kezelni:). Főzéstudományi hiányoságomat ellensúlyozom a kézügyeséggemmel, sok mindent meg tudok szerelni, össze tudok rakni, akár 1 csavarhúzóval is😄

Személyiségem az introvertált-extrovertált között lehet valahol, nem szeretek a közzéppontban lenni, de általában jól kijövök mindenkivel, és szívesen beszélgetek bárkivel, ha akad valami közös téma.



2023. máj. 6. 18:05
 1/7 anonim válasza:
nem
2023. máj. 6. 18:12
 2/7 anonim válasza:
Szerintem amúgy eloben több sikerrel járnál
2023. máj. 6. 19:10
 3/7 anonim válasza:
Menny ki az utcára, menny el különböző közösségekbe, ott valószínűleg sikerülni fog ha mersz kezdeményezni és kitartó vagy.
2023. máj. 6. 23:43
 4/7 anonim válasza:
22 éves hölgy belefér?^^ Mert akkor nekifuthatunk^^
2023. máj. 7. 21:49
 5/7 anonim válasza:

Csókolóm a kezeit kedves 22 éves hölgyem.

Szép estét kívánok. 😘

2023. máj. 7. 22:04
 6/7 anonim válasza:

Itt az ilyen értelmes, normális ismerkedésre ne várj sok jelentkezőt. A retardált, és beteg kérdésre órákon belül jönnének a társak. XD

23/L

2023. máj. 8. 16:41
 7/7 anonim válasza:
6. Csókolom lány, hová lenni valósi?
2023. máj. 8. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!