Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hiszel abban hogy fiúként/férf...

Puagabor kérdése:

Hiszel abban hogy fiúként/férfiként megismerheted az igazi NŐT utcán, vonaton, boltban, bárhol?

Figyelt kérdés
Én így ismertem meg a Gyermekem Anyukáját
2023. máj. 7. 17:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem.
2023. máj. 7. 18:15
 2/11 anonim válasza:
nekem tetszik egy boltos no de nem merem el hivni randira:D
2023. máj. 7. 18:45
 3/11 anonim válasza:
én már semmiben sem hiszek
2023. máj. 7. 18:49
 4/11 anonim válasza:
Nem. Ha körülnézel a világban, azt láthatod, hogy mindegyik férfi pua, de senkinek sincs társa, mindenki egyedül van. A Szentlélek szállja meg a nőket, mert férfiakkal nem találkoznak. Senki sem ismer párokat. Ilyen nem létezik.
2023. máj. 7. 19:07
 5/11 anonim válasza:
Már nem igazán hiszek az ilyesmiben. Túl sok kudarc ért ahhoz, hogy hinni tudjak a nőknek/nőkben.
2023. máj. 7. 19:29
 6/11 anonim válasza:
Hiszek, de nem fogok ismeretlen nőket leszólítani..ha nő lennék és is kétkedve fogadnám ha egy ismeretlen leszólítana, tehát nem hibáztatom őket.
2023. máj. 7. 20:07
 7/11 anonim válasza:
Nem lenne rossz, de sajnos elég sok már a csalódás...
2023. máj. 7. 20:39
 8/11 anonim válasza:

Persze hogy hiszek, az utolso mentsvar. Ha nem hinnek fel is kothetnem magam.


32f

2023. máj. 7. 22:36
 9/11 anonim válasza:
Nem hiszek ilyesmiben, túlsagosan is félek attól hogy megszólítsag egy idegen lányt így. Viszont baráti társaságokon keresztül simán lehet.
2023. máj. 8. 08:33
 10/11 anonim válasza:

Ha a nagy Ő-re gondolsz, az nem létezik.

Más szemszögből--- A testük még nagyjából (mondom nagyjából!) igazi, de az agyuk súlyosan fertőzött és mind folyamatosan rá van kötve a féltéglájára ami nélkül élni sem tudna. Valamikor réges-régen, az okostelefon előtti időkben voltak még igazi igazi nők, ma már ritkaságszámba megy az ilyen. Azért nem lehetetlen, de nehéz találni.

2023. máj. 8. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!