Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nehéz ilyen...

Miért olyan nehéz ilyen férfit találni? Lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek aki nem riad vissza a mély beszélgetésektől

Aki támogat, ott van hogyha kell.

Elfogad úgy ahogy vagyok, és lehet vele asszertívan kommunikálni

Akit egy pohár bor melletti beszélgetés jobban vonz, mint elmenni egyet közösen bulizni

Aki feltétel nélkül szeret, de mégis vannak határai

Aki felelősséget vállal érzelmileg és racionálisan is.

Ha esetleg magadra ismertél és szívesen ismerkednél akkor írj privátban.


21/L



2023. máj. 12. 16:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:

Nem akárkivel lehet mély beszélgetéseket folytatni. Ahhoz megfelelő partner kell, megfelelő összhang és persze bizalom. Ami legbelül van azt nagyon kevés ember láthatja, nem adja csak úgy ki akárkinek magát az ember.


Én alapból nem bulizgatok, de bort sem iszom :)

2023. máj. 12. 16:41
 2/42 anonim válasza:
Majd most itt írni fognak bőven
2023. máj. 12. 16:43
 3/42 anonim válasza:
Ilyen férfi vagyok, magamra ismertem, bár azért nem biztos hogy teljesen, mert nem tudom hogy ki vagy, s miben kellene tolerálni téged, meg amúgy is már eljegyzés előtt vagyok, szóval már tárgytalan is. Nagy a verseny, és megértem mit szeretnél, és azt is hogy miért olyan nehéz megfelelőt találnod. Sok szerencsét.
2023. máj. 12. 16:45
 4/42 anonim válasza:
mindenki ilyet keres. Az alkoholisták különösen
2023. máj. 12. 16:53
 5/42 anonim válasza:
fúj, utálom a bort
2023. máj. 12. 16:59
 6/42 anonim válasza:

"Aki támogat, ott van hogyha kell."


magyarul tartson el

2023. máj. 12. 17:00
 7/42 A kérdező kommentje:

#1

Tudom persze, ez természetes, én sem nyílok meg mindenkinek. Itt arra próbáltam utalni, hogy a kommunikáció ne csak arról szóljon hogy mi történt az adott illetővel aznap

2023. máj. 12. 17:00
 8/42 anonim válasza:
Én már nagypapa korban vagyok, de azt olvasom ki a kérdésből, hogy a kérdező Úrnőt kereső férfi után vágyakozik.
2023. máj. 12. 17:01
 9/42 A kérdező kommentje:
Aki meg a boron akadt fent.. ott arra próbáltam célozni, hogy nekem az nagyobb buli ha megiszunk együtt egy pohár bort és beszélgetünk, mintha elmennénk valami szórakozóhelyre
2023. máj. 12. 17:01
 10/42 anonim válasza:
húszezredik figyelemhiányos kérdés
2023. máj. 12. 17:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!