Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért olyan nehéz ilyen...

Miért olyan nehéz ilyen férfit találni? Lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan férfit keresek aki nem riad vissza a mély beszélgetésektől

Aki támogat, ott van hogyha kell.

Elfogad úgy ahogy vagyok, és lehet vele asszertívan kommunikálni

Akit egy pohár bor melletti beszélgetés jobban vonz, mint elmenni egyet közösen bulizni

Aki feltétel nélkül szeret, de mégis vannak határai

Aki felelősséget vállal érzelmileg és racionálisan is.

Ha esetleg magadra ismertél és szívesen ismerkednél akkor írj privátban.


21/L



2023. máj. 12. 16:39
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
Hogy ne csökkenjen semmi 🤣
2023. máj. 12. 21:01
 22/42 anonim válasza:
Én magamra ismertem, csak három évvel fiatalabb vagyok. De szívesen ismerkednék ha esetleg nem problémám
2023. máj. 12. 21:14
 23/42 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom, mert én úgy gondolom rám igaz, amit felsoroltál, de a 3. bekezdésed általában nem kölcsönös. Viszont természetesen vagyunk, többen is, csak általában nem ennyi számít.

21/F

2023. máj. 12. 21:28
 24/42 anonim válasza:
Ha magadra ismertél, de nem privátot írtál, akkor kiestél. Csak egy tipp. (:
2023. máj. 12. 21:28
 25/42 anonim válasza:
Én magamra ismertem, de mégsem fogok privátot írni. Valahogy nem látom sok értelmét, minden lány elvárja lényegében ezeket a felsorolt dolgokat, viszont nagyon kevesen tudják viszonozni is. Nem mondom, hogy a kérdező nem tudná, de valahogy ennyi infó után nincs bennem az, hogy minden vágyam megtudni.
2023. máj. 12. 21:33
 26/42 anonim válasza:
Én meg láthatatlanban túl idősnek gondolom magam hozzá, szóval azért nem zavartam privátban. Írni meg ő sem írt szóval valószínűleg tárgytalan.
2023. máj. 12. 21:37
 27/42 anonim válasza:

Szia!


Ha ezek mellett csinos is vagy, írj kérlek.

2023. máj. 12. 22:01
 28/42 anonim válasza:

Szerintem kicsit merev a feltételRENDSZER, és nekem pl. teljesen ködös az, hogy


"Aki feltétel nélkül szeret, de mégis vannak határai"


Ez csak segítő jellegű észrevétel részemről, talán vannak rajtam kívül mások is, akik emiatt (hogy nem egyértelmű néhány kritérium) nem mertek írni

2023. máj. 13. 00:23
 29/42 anonim válasza:

Hagyjátok már ezt a kritériumozást, meg persze, ABCDE pontok alapján jo vagy nálam, és ha a te pontrendszered is hasonló, akkor már lehetünk egy pár, igaz ?

Ezt a hülyeséget. És hol van a vonzalom, libabőrös leszek e tőle a szepontjai nélkül és ez kölcsönös e ?

Így vezet a céltudatos programozott jobbrahúzott szerelem felé az úthuuu de komolyan hangzik, mi ?

2023. máj. 13. 01:18
 30/42 anonim válasza:
Nem is válaazol. Valaki megint unatkozik.
2023. máj. 13. 11:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!