Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők/lányok,most legfőképp...

Nők/lányok,most legfőképp hozzátok szólnék,tudnátok nekem tanácsokat adni,hogyan lehet titeket elcsábítani? Volt már barátnőm de nem sokszor kezdeményeztem... nem tudom hogy fogjak neki

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 21:12
1 2
 1/17 anonim válasza:
Sehogy
2023. máj. 12. 21:18
 2/17 anonim válasza:
Figyelmességgel, csendes beszéddel.
2023. máj. 12. 21:24
 3/17 anonim válasza:
Tesla kulccsal
2023. máj. 12. 22:03
 4/17 anonim válasza:

Engem nem igazán lehet csak úgy elcsábítani. Ha flörtölnek is velem, általában nem reagálok vissza semmit. Csak akkor veszek tudomást bárkiről is, ha van bátorsága szóba állni velem és ha itt az idő, akkor kertelés nélkül elmondja ami a szívén van. Mindent is meg lehet beszélni. Utálom a hosszas játszmákat, amik végül lehet nem is vezetnek sehova...De ahány ember, annyi tapasztalat. :)


Na visszatérve a témára: Nem tudom, hány éves vagy, de azért tessék, itt van néhány dolog, ami vonzó lehet a másik fél számára:


- őszinteség(!) - mindig magadat add, ne akarj másnak tűnni, mint aki vagy

- testi-lelki ápoltság

- beszélgetés kezdeményezése

- udvariasság, figyelmesség

- választékos szóhasználat, minél kevesebb káromkodás



24N

2023. máj. 12. 22:05
 5/17 anonim válasza:
Ha szeretsz táncolni,az már jó pont.
2023. máj. 12. 22:55
 6/17 A kérdező kommentje:

4-esnek,21 éves vagyok.

5-ös,hát a tánc messze áll tőlem :D de ha úgy van a nő kedvéért simán :)

Izmosnak mondhatom magam,közel 7 éve járok edzeni mikor 7.-es voltam akkor kezdtem el és azóta is járok rendszeresen illetve már ezzel is foglalkozom,edző leszek / vagyok is már valamilyen szinten. Úgy vettem észre,hogy a nők egy részének ez tetszik,de van akit elrémiszt vagy nem is tudom... Nem vagyok szálkás,inkább izmosabb de husis :D és ezt az alkatot szerintem a nők javarésze nem kedveli tapasztalatim szerint de javítsatok ki ha nem így van :D

Vagy csak a visszafogottságot és csendességet nem kedvelik,nem nagyon szoktam megnyílni,zárkózott vagyok kicsit,ezen dolgozom mostmár,mert ez biztosan probléma

2023. máj. 12. 23:05
 7/17 anonim válasza:
Kiscicákkal.
2023. máj. 12. 23:34
 8/17 anonim válasza:
😸😻😺
2023. máj. 13. 00:23
 9/17 anonim válasza:

Ne a csábítás legyen a cél, hanem saját magad fejlesztése: tanulj, dolgozz, hogy gyűljenek a sikerélmények, amik magukkal hozzák az egészséges mennyiségű magabiztosságot - aztán majd lesz, ami lesz, csak járj nyitott szemmel.

És igen, kezdeményezz te, abban a tudatban, hogy ha visszautasítást kapsz, az sem a világ vége, ha nemet mond egy lány, akkor neked nem ővele van dolgod az életben, hanem másvalakivel lesz, és kész, jobb is így, hogy már az elején kiderült, nem csak két gyerek után.

Amikor már megállsz a saját lábadon (nem csak anyagi, hanem lelki értelemben is, vagy hogy mondjam, szóval amikor már nem fogsz félni attól, hogy mi van, ha senkid se lesz soha), akkor jön majd el az a lazaság, ami igazán vonzó tud lenni, akkor lesz majd itt az ideje, hogy rátalálj olyan valakire, aki szintén megáll a saját lábán: hogy ne mankónak akarjátok majd használni egymást, hanem együtt mehessetek tovább az élet útján.

De még most, mielőtt rátalálsz valakire, azelőtt gondold át, hogy mik azok a dolgok, amik szerinted a legfontosabbak egy kapcsolatban (hogy mondjuk ne drogozzon, vagy hogy legyen érettségije, vagy hogy katolikus legyen, hogy szeresse a papagájokat, vagy bármi, ami neked fontos), hogy tudd, milyen elvekhez kell majd ragaszkodnod párválasztáskor, hogy ne akkor kelljen majd alapvető fontosságú döntéseket meghoznod, amikor az eszed már üzemen kívül lesz, mert már beállt a rózsaszín köd, hanem eleve esélyt se adj azoknak, akik nem felelnek meg a józan fejjel átgondolt elvárásaidnak, hanem tartsd magad távol tőlük.

2023. máj. 13. 21:11
 10/17 anonim válasza:
4,9 köszönjük szépen a kifejtett válaszaitokat.
2023. máj. 13. 21:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!