Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők/lányok,most legfőképp...

Nők/lányok,most legfőképp hozzátok szólnék,tudnátok nekem tanácsokat adni,hogyan lehet titeket elcsábítani? Volt már barátnőm de nem sokszor kezdeményeztem... nem tudom hogy fogjak neki

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 21:12
1 2
 11/17 anonim válasza:

Nos nekem pl ami bejön külsőleg, hogy magas legyen (185 legalább), bár erről nem tehetünk ,☺️ ne legyen túl sovány, maci alkatú sem, jól néz ki a borosta, vagy szakáll.


Belsőleg nagyon ritka ugye manapság, ha egy fiatal férfi udvarias. Imádom a vicces pasikat, de nem az eröltetett poént, hanem aki bármikor bármilyen helyzetben tudja mit kell mondani.

Mivel kicsit határozatlan, szétszórt vagyok, nekem olyan pasi kell, aki határozott, kicsit tud is irányitani. És nem változik papuccsá 🙂😍

2023. máj. 14. 06:57
 12/17 anonim válasza:
Humorral. Lehetőleg mindenféle ocsmány szexuális célzás nélkül.
2023. máj. 14. 14:20
 13/17 anonim válasza:
12: Ha van benne, az már nem is működhet?
2023. máj. 14. 22:23
 14/17 anonim válasza:
Ha anélkül nem működik, az gáz.
2023. máj. 14. 22:27
 15/17 anonim válasza:

Erre a csáb8tás dologra tényleg nincs recept. Én imádom ha mocskos célzásokat Tess a szexre a kiszemeltem, Messengeren írunk egymásnak, vagy ha humorous, szexszel kapcsolatos képeket küld.

Igaz, én már el vagyok csábítva, oda vagyok érte.

2023. máj. 15. 07:02
 16/17 anonim válasza:

"Erre a csáb8tás dologra tényleg nincs recept. Én imádom ha mocskos célzásokat ... Igaz, én már el vagyok csábítva, oda vagyok érte."

Egy még idegentől is ugyanolyan szívesen veszed a mocskos célzásokat? Ha nem, akkor annyi recept mégis van, hogy ha még csak az ismerkedésnél tartanak, akkor ne csinálja.

2023. máj. 15. 07:20
 17/17 anonim válasza:
#15 nem a neten irkalos kiberszexszerű már már ocsmány elmetegségről beszéltem amit egy vadidegen irogat nekem. Hanem az életben ha mondjuk találkozom valakivel és tetszem neki akkor mit tud tenni, hogy horogra akadjak, hogy felkeltse a figyelmem. Boztos nem disznó megjegyzésekkel.
2023. máj. 15. 18:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!