Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, örülnétek ha olyan...

Nők, örülnétek ha olyan kapcsolatban élhetnétek amiben háztartásbelik lehettek és nem kell elmennetek egy munkahelyre dolgozni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 09:19
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Nem. Itthon unalmas lenne, becsavarodnék rövid időn belül. És nem akarok kiszolgáltatott sem lenni, kell a saját kereset.
2023. máj. 16. 09:32
 2/27 anonim válasza:
Nem, én ebbe bekattannék. De pl. egy barátunk huszonéves lánya kifejezetten erre hajtott, és sikerült is neki.
2023. máj. 16. 09:38
 3/27 anonim válasza:
Én örültem volna neki. De tudom, hogy sok nő nem.
2023. máj. 16. 10:04
 4/27 anonim válasza:

Az a gond ezzel a felállással hogy így a nő teljesen kiszolgáltatja magát a férfinek. Anyagi szempontból totálisan!

Mert lehet hogy eleinte viccesen hangzik, amikor a nő mindig mindenre pénzt kér a párjától, de egy idő után ez konfliktusokat tud okozni.

Ha már tamponra sem lesz pénze, akkor is mindig szólni kell a párjának hogy adjon már egy kis pénzt. A férfi egy idő után meg csak annyit érzékel ebből, hogy van egy nő mellette aki mindig csak pénz kér. Pár év múlva annyi fog megmaradni látszatra a kapcsolatból, hogy a nő élősködik anyagilag a férfin, hiszen minden kiadással (ami elő szokott fordulni egy ember életében) el kell számolnia a nőnek.

Eleinte amíg rózsaszín köd van, nem szokott ez gondot okozni, csak ha már felszállt a köd.

2023. máj. 16. 10:20
 5/27 anonim válasza:
Igen, csak gyerek ne legyen. Saját vállalkozásban szívesen dolgoznék háztartásbeliként is.
2023. máj. 16. 10:23
 6/27 anonim válasza:
Ha közös a számlájuk és a nőnek is van kártyája, akkor nem kell kérni. Vagy a nő számlájára rendszeresen utal a férj. Főleg, ha ő akarja, hogy a nő ne dolgozzon. Akkor valamennyi pénzt kell biztosítani. És ha a nő a háztartást vezeti, arra főleg kell pénz.
2023. máj. 16. 10:24
 7/27 anonim válasza:

6:

Ez igaz, de ez egy idő után konfliktusokat okoz, ha besokall a férfi.

Ahol milliomos a pali ott nem lesz gond (lásd celebvilág), de ahol a férfi sokat dolgozik a pénzért, és csak annyit érzékel, hogy a nő feji a bankszámlát mert ezer dologra kell a pénz, ott mindig válás lesz a vége. Volt ilyen ismerősöm.

Pedig a nő tényleg arra költött amire kellett, de gyerekek is vannak, és igen sok pénzbe kerül minden egy háztartásban.

Látszatra a nő csak vitte a pénzt, a férfi meg hozta. Szép volt még tartott a szerelem, de később már csak a látszatot vette figyelembe a férfi (még akkor is ha előtte beleegyezett ebbe a felállásba).

Jobb ha egy nő dolgozik és nincs kiszolgáltatva teljesen anyagilag senkinek.

2023. máj. 16. 10:31
 8/27 anonim válasza:
Egy csomó kapcsolat tönkremegy, pedig a nő is dolgozik.
2023. máj. 16. 10:34
 9/27 anonim válasza:

Én örülnék neki persze, ki nem?


De soha nem fogok olyan párt találni akiben annyira megbíznék, hogy feladjam a saját megélhetésem és teljesen rá legyek bízva, szóval előbb fogok én eltartani valakit, mint hogy engem tartsanak el :D

2023. máj. 16. 10:43
 10/27 anonim válasza:
Nem
2023. máj. 16. 10:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!