Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, örülnétek ha olyan...

Nők, örülnétek ha olyan kapcsolatban élhetnétek amiben háztartásbelik lehettek és nem kell elmennetek egy munkahelyre dolgozni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 16. 09:19
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
20: Ez igaz. De én nem ezt látom magam körül. Aki háztartásbeli, az általában el van nyomva, függ a férjétől, nem kezelik egyenlő félként. Sokukat nem is engedne a férje tanulni.
2023. máj. 16. 12:37
 22/27 anonim válasza:

Nem, számomra nem lenne kielégítő.

Szeretem a munkámat, ami egyben az egyik hobbim is, és pont ezért nem mondanék le róla, főleg, hogy mellette is van időm mindenfélére (emberi kapcsolatok, más hobbik, tanulás, utazás és pihenés). Illetve nem szeretnék anyagilag senkitől sem függeni, a páromtól se.

2023. máj. 16. 14:12
 23/27 Rising Phoenix válasza:
1hónapig maximum, de csak azért, mert most nagyon rám férne egy kis feltöltődés. Utána konkrétan megőrülnék otthon a tétlenségben. Azért egy háztartás elvezetése nem egész napos program.
2023. máj. 16. 14:43
 24/27 anonim válasza:

Jöhet hozzám egy ilyen nő, de tudja magát eltartani, mert én nem fogom 😂.

Az látszik is a válaszokból, hogy akinek van egy kis önértékelése, nem akar kiszolgáltatott, eltartott lenni.

2023. máj. 16. 15:19
 25/27 anonim válasza:

Nem, nem örülnék neki.

Nem szeretnék teljesen kiszolgáltatva lenni.

Kell a saát pénz.

Pl szeptemberben b.nőmmel megyünk welnesezni 5 napra, így én fizetem magamnak, nem kell kérnem mint egy gyereknek .

2023. máj. 21. 11:03
 26/27 anonim válasza:
Igen, de csak ha nem kellene gyereket szülni, csak a háztartást vezetni.
2023. jún. 2. 12:43
 27/27 anonim válasza:
Kérdező, te ilyen nőt keresel?
2023. jún. 2. 12:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!