Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miken stresszeltek a randi...

Miken stresszeltek a randi előtt avagy randi közben?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők válasza egyaránt érdekel.

2023. máj. 17. 15:39
 1/4 anonim válasza:
Én már semmin... Kb 15 évvel ezelőtt befejeztem a randizgatásokat. Nem azért, mert megtaláltam az igazit, hanem azért, mert nincs értelme.
2023. máj. 17. 16:23
 2/4 anonim válasza:
Mindenen stresszeltem.
2023. máj. 17. 16:28
 3/4 anonim válasza:
Azon stresszelek, hogy kis településen, ahol élek, nem akarok csajozni (nem tudni, itt kinek a kije, nem vagyok tősgyökeres), viszont ha olykor eljutok a városba, csak rohanás az ügyintézés, semmi időm csajozni. Meg anyagilag se állok úgy. Szóval körülményfüggő, eleve a körülményeken stresszelek néha, de már kb beletörődtem. Voltak időszakok, amikor csajozásra alkalmas körülményeim voltak. Ha megint jók volnának ehhez a körülmények, semmin nem stresszelnék. Minek aggódjak azon, ha találkozhatok egy nővel...? Az vagy jó lesz, vagy nem tetszünk egymásnak, és akkor legfeljebb keresgélek tovább. Solkan, jó dolgukban nem tudják, min stresszeljenek... Oké, lehetnek fóbiái egyeseknek, stb, de inkább örüljetek, ha éppen van hol ismerkednetek!
2023. máj. 17. 17:20
 4/4 anonim válasza:

Tetszik-e neki a ruhám, frizurám, nem mondok-e hülyeséget, mit gondol rólam, tudunk-e valamiről majd beszélni, hogyan kezdjük a beszélgetést, mi legyen a program ha semmi nincs előre megbeszélve, nem vagyok-e unalmas, mit egyek ha beülünk valahova, vajon ő milyen természetű, nem csak álca-e amit mutat stb. Szóval mindenen.

Lány

2023. máj. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!