Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért baj manapság a távolság?

Miért baj manapság a távolság?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy manapság egyre inkább óvakodunk a távkapcsolatok kialakításától.

Miért van ez?

Miért kell feltétlen a másik mellett lenni sűrűn, és miért nem elég heti vagy havi 1x talakozni akár?

Például aki Pesten él, a másik meg mondjuk távolabb, más megyében, akkor az már miért offos egy kapcsolatban?

Nem értem ezt az egészet.

23/L



2023. máj. 18. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Mert hosszútávon nem működik messziről. Értelmes ember meg előre gondolkodik, hogy akar-e a partnere miatt költözni, másik munkát keresni, a barátaival/családjával távkapcsolatban lenni később csak azért az egy emberért, akiért most még nem tenne meg semmit.
2023. máj. 18. 15:17
 2/23 anonim válasza:
Mondhatnam azt magyarázatkent, hogy a te korodhoz illo ferfiak legnagyobb reszenek minden nap szuksege van a testi kapcsolatra. Sot, naponta tobbszor is. Ez az az idoszak, amikor heti vagy havi egy alkalom a legtobbnek nagyon keves. De ehelyett inkabb azt irom, ha valaki tarsat keres maga mellé, azt nem vizualizalni szeretné, nem képzelegni róla, hanem kellemesen egyutt tolteni vele a szabadidejét. Es ebbe nem csak a szex tartozik bele, hanem minden egyéb jo dolog is. Persze vannak esetek, amikor kifejezetten jot tesz a tavolsag, de altalaban veve nem ebben az eletkorban lesz ez hangsulyosabb.
2023. máj. 18. 15:22
 3/23 anonim válasza:
Én nem gondolom vállalhatatlannak a távkapcsolatot. Voltam már ilyenben. De ez egyén függő. Nekem bejött, másnak meg nem jön be, nem működik. És hát két emberen múlik, ha az egyiknek nem jön be, akkor előbb utóbb véget ér a kapcsolat.
2023. máj. 18. 15:24
 4/23 anonim válasza:
Én próbálkoztam távkapcsolattal de nem igazán működött. Nem akarok a másik nyakába lógni viszont azt se akarom hogy havonta vagy csak néhány havonta tudjunk találkozni, ezért keresek megyén belül valakit.
2023. máj. 18. 15:55
 5/23 anonim válasza:
Nincs esemény semmilyen inger sem téma , neked jó ha a találka után 30 nap múlva lesz a 2. randi ? Aztán mozi és évek után szex ? Ez a reformkorban alap lehetett , de teljesen új korszakban élünk.
2023. máj. 18. 16:09
 6/23 anonim válasza:
A heti egyre még rá is bólintanék. De havi egy találkozás még barátsághoz is kevés nem hogy kapcsolathoz.
2023. máj. 18. 16:18
 7/23 anonim válasza:
Mert akkor az nem kapcsolat, és egyébként is szenvedés minden téren. El se tud mélyülni.
2023. máj. 18. 16:27
 8/23 anonim válasza:
Havi 1 találkozás, az nem párkapcsolat. Én is voltam egyébként távkapcsolatban, mert nagyon erős volt az érzelem, és nem tudtuk megoldani a költözést. Sokáig húztuk, és újra bevállalnám, de igenis rettenetes szívás. Ha véletlenül szembe jön egy ilyen szerelem, hát oké, nem ugrik félre az ember, de ha direkt "keresgél", akkor nem akar senki saját maga ellensége lenni (sem a másé).
2023. máj. 18. 16:46
 9/23 anonim válasza:
Mert a legtöbb embernek a kapcsolat birtoklást jelent és ezért romlik meg a legtöbb párkapcsolat. Azt gondolják, ha a másik nyakán vannak éjjel-nappal és elszámoltatják minden másodpercét akkor azzal magukhoz kötik. Pont az ellenkezője történik általában, egyre távolabb kerülnek így egymástól és nagyon gyakran utálják már egymást. Inkább egy mellérendelt kapcsolat havi 1-2 alkalommal, mint egy alárendelt viszony 24/24-ben.
2023. máj. 18. 17:05
 10/23 anonim válasza:
9. A havi 1 alkalom és 24/24 között is van egészséges átmenet.
2023. máj. 18. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!