Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki nem szeretne ismerkedni...

Valaki nem szeretne ismerkedni egy 18 éves introvertáltabb lánnyal? Bővebben lent...

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Főleg társat szeretnék találni hasonló személyiséggel, érdeklődési körrel, de barátoknak is örülnék természetesen.

A kérdés elsősorban 17-19 éves fiúkhoz szól. Legfőképpen azokhoz akik Hajdú-Bihar (vár)megyében élnek, de akik Szabolcs-Szatmár-Bereg (vár)megyeiek ők is írhatnak nyugodtan, ha budapesti vagy az sem baj.

Idővel majd örülnék találkozóknak is, azért írtam helyet.


Röviden magamról ennyit: Gimnáziumba járok jelenleg.

Személyiségtípusom: INFJ.

Tipikusan az a magányos farkas vagyok 😅, de ha lenne valaki akivel kitudnék, akkor szívesen kimozdulnék sokat. Egyébként barátok körében beszédesebb vagyok azért szóval, a "kínos csend" miatt nem kell aggódni. 😅

Bulizni nem szoktam járni, és nem is cigizek.

Vicces vagyok, de ha kell akkor tudok komolyabb lenni. Szívesen segítek más embereknek. Érzelmesebb típus vagyok. Velem körülbelül bármit meg lehet beszélni.


Még azt azért leírom, hogy engem a kinézet egyáltalán nem érdekel, csak a belső tulajdonságok.


Szabadidőmben szoktam játszani, néha online olvasni, animét, netflixet nézni, rengeteg zenét hallgatni. Továbbá nagyon szeretem az állatokat.


Perverzek kíméljenek...


Röviden ennyi, köszönöm annak aki elolvassa, akár válaszol is. Akinek szimpatikusak a leírtak, INFJ típus az írjon nyugodtan.:)


Jöhetnek kommentek és privát üzenetek is.


2023. máj. 24. 16:55
1 2
 1/20 anonim válasza:
egyszer találok egy hozzám hasonló introvertált személyt a megyéből, erre túl fiatal hozzám :(
2023. máj. 24. 17:16
 2/20 anonim válasza:
1: korod, nemed?
2023. máj. 24. 18:01
 3/20 anonim válasza:

1. vagyok, f/30

Régóta keresek hasonló személyeket, találok is, de szinte mindig az ország másik végébe vannak

2023. máj. 24. 18:31
 4/20 anonim válasza:
Nekem írhatsz.
2023. máj. 24. 18:38
 5/20 anonim válasza:

Nekem is írhatsz

19F

2023. máj. 24. 18:48
 6/20 anonim válasza:

Nem szeretnék, mert mindig eltűntök pár üzenet után, köszi.

18F

2023. máj. 24. 18:59
 7/20 anonim válasza:
Csak 17-19 éves fiúk jöhetnek szóba?
2023. máj. 24. 22:11
 8/20 anonim válasza:
a gyakoris ismerkedés mindennek a legalja.
2023. máj. 24. 22:43
 9/20 anonim válasza:
Miért is? Vannak itt normális emberek is.
2023. máj. 24. 22:45
 10/20 anonim válasza:

Igen, pl itt vagyok én, kedves, jófej srác, nem az a tipik incel. De beszéltem itt már normális srácokkal és lányokkal is.

Nekem is írhatsz kérdező, ha gondolod.

2023. máj. 24. 22:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!