Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Usziba érdemes lenne járni,...

Usziba érdemes lenne járni, hogy csajozzak?

Figyelt kérdés
Igazából pucéran se vagyok csúnyább mint ruhában, szóval gondoltam ezt előnyömre fordítani
máj. 20. 17:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem fogsz azért usziba járni. Az uszodák általában tele vannak, ritkán van nyitva a lakosság részére munkaidőn kívül, és többnyire öregek járnak. Akik jó bőrben vannak, azok sport miatt mennek.
máj. 20. 17:41
 2/15 anonim válasza:
Mindenképpen érdemes kimozdulni, én a múltkor az uszodában a büfés nővel beszélgettem, ahogy ki vettem a szavaiból eléggé ki volt éhezve egy férfire.
máj. 20. 17:51
 3/15 anonim válasza:
Igen, ha úgy nézel ki, mint Gyurta Dani fiatalon.
máj. 20. 18:25
 4/15 anonim válasza:
A mai csajok többségéből nem nézem ki, hogy bárhol is hajlandóak lennének ismerkedni, főleg nem ilyen helyeken. Valószínűleg beléd kötnének, hogy ők nem azért vannak ott, hogy ismerkedjenek, mit képzelsz magadról.
máj. 20. 19:09
 5/15 anonim válasza:
Engem Anyukám gyerekkoromban mindig kis Phelpsnek hívott, mikor a fürdőkádban lubickoltam.
máj. 21. 14:19
 6/15 A kérdező kommentje:
Plebs? Mint a római csórók? De hát miért bókolt -neked is 😑- ilyen változatosan a drága anyád?
máj. 21. 14:22
 7/15 anonim válasza:
#6 tanulj meg olvasni
máj. 21. 22:11
 8/15 A kérdező kommentje:
Értelmetlen halandzsa nyelven írsz. Ennek értelme semmi
máj. 21. 22:22
 9/15 anonim válasza:
Minden értelmes helyre érdemes járni, de nem ismerkedés miatt. Ismerkedés bárhol lehet ettől még spontán, de ha erre építesz, leehet, csalódni fogsz.
máj. 21. 22:51
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 szerinted mik az értelmes helyek? Melyikek amik nem értelmes helyek?
máj. 21. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!