Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Keresek egy cuki lányt. (?)

Keresek egy cuki lányt. (?)

Figyelt kérdés

Cuki, vékony, kevés hisztivel, ezek a feltételek.

33 éves korig, Budapest és környéke.


Én: 33, állítólag cuki, magas, kevés hiszti. 😅


Ha van jelentkező, jöhet privát is, vagy lehet ide is írni.


2023. jún. 5. 12:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves #10. Nem tudom, hogy feltűnt-e, hogy #2 provokatív jelleggel írta kommentjét. Ha csak annyit írt volna, hogy "Az kimaradt, hogy te vékony vagy e", akkor válaszoltam volna tisztességesen. De utána sajnos a "dagadék" szóval fejezte be a mondatát, ami rendkívül tiszteletlen és provokatív.


De mivel a sorok közti olvasás problémát okoz a legtöbb ember számára és Magyarországon az a tisztességes ember, aki a leghangosabban ordibál, hát válaszolok a "kérdésre".


Kétlem, hogy 190 centihez 75 kiló az "dagadéknak" számítana. A piszkafa, létra, gólya és hasonló kedves szavakkal illettek fiatalabb koromban, amikor még csak 65 kiló voltam. Most is kimondottan vékonyak számítok (bár BMI szerint ez egy tökéletesen normális és egészséges testalkat).


Ennek fényében talán nem nagy elvárás, hogy a leendő társam is vékony legyen és lehetőleg könnyebb nálam.

2023. jún. 7. 11:41
 12/15 anonim válasza:
Hiába magyarázkodsz, ha kifejezetten testalkat alapján keresel partnert, akkor a sajátomat is oda kellett volna írni. Most már nem mosod le magadról, hogy egy zsírbüfé vagy.
2023. jún. 7. 12:12
 13/15 anonim válasza:
Szerintem többet kéne sportolnia az embereknek. Manapság már egyáltalán nem nehéz az ételek mellett kalória deficitbe kerülni, de ahhoz, hogy ezt az illető meg is tudja tartani, muszáj életmódot változtatni, amihez meg nagyon erős akarat kell.
2023. jún. 7. 12:16
 14/15 A kérdező kommentje:

#12 A gyomrom képtelen befogadni ezt a fajta gondolkodásmódot. Hogy a marketing sokkal többet számít a tartalomnál. Hogy selyempapírba csomagolva a sz@rt is el lehet adni aranyárban, de a színaranyat senki nem venné meg, ha valaki túl olcsón adja, gondolván, bizonyára hamisítvány.


Nem számítottam rá, hogy értelmes embereket találok itt. Bár volt már rá példa. Az egyik legjobb (ha nem a legjobb) barátom (aki mellesleg lány) is erről az oldalról van.

2023. jún. 7. 12:48
 15/15 anonim válasza:

#13 Így van, ráadásul a sportolás is olyan, hogy csak elkezdeni nehéz, és pár alkalom után megszereted. Mindenki találhat saját magának megfelelő mozgásformát, ami tetszik neki. Nem muszájból kell csinálni, hanem kedvtelésből. Kis odafigyeléssel már elérhető egy normális, átlagos testsúly.

Inkább az is a baj, hogy sok emberben egy ilyen csakazértsem hozzáállás van, hogy "jajj, én így vagyok menő, így vagyok férfias, a sörhassal meg csülköspacallal, nem fogok sportolgatni, mint egy majom". Aztán ilyen hozzáállással várják a topmodell barátnőt.

2023. jún. 7. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!