Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az,hogy azok a...

Miért van az,hogy azok a nők,akikhez vonzódom,visszautasítanak,akikkel meg baráti alapon csak beszélgetni szoktam,azoknál lenne esélyem?

Figyelt kérdés

Szexuálisan csak a telt nőkhöz vonzódok,a sovány/átlagos testalkat nem képes izgalmi állapotba hozni. Nyilvánvalóan akiknél eddig próbálkoztam,azok is ducik voltak. Találkoztam velük egyszer-kétszer,de valamiért nagyon tálvolságtartóan és hidegen viselkedtek,ezért semmi nem lett.Pedig pont úgy viselkedtem,mint a női barátaimmal,akik kedvelnek.Szóval megérezhették ezt a vonzalmat,és emiatt megijedtek?Mert tényleg úgy álltam hozzá,hogy ha a teste nem tetszene,sosem állnék szóba vele.De lepleztem szerintem

18 f



2023. jún. 6. 13:06
 1/6 anonim válasza:

Én alapvetően 2 nagyon kirívó típussal találkoztam teltebb nők között. (Az átlagoson, normálison kívül)


1. Vagy olyan önbizalomhiánya van, hogy álmában sem meri elképzelni, hogy valaki, aki mondjuk nála vékonyabb, vagy jobban néz ki vonzódhat hozzá, így vagy azt feltételezve, hogy át lesz cseszve, vagy az esélytelen nyugalmával az indulásnál eltemette az egészet.

2. Visszaél azzal, hogy ő telt és könnyen kapható. Egyébként meglepően kapósak az ilyen nők a férfiak körében. Én is ismertem olyat, aki minden hétvégén 2-3 különböző csavoval állított haza.



1. esetet azt hiszem nem kell magyarázni, ha a 2.ba futsz bele akkor lehet, hogy nem vagy elég rámenős, egyéb esetben simán lehet, hogy csak te erzed úgy, hogy nem viselkedsz másképpen. Erre azért szerintem mindenki hajlamos, velem is megesett nem egyszer, hogy barátságból lett vonzalom után sokkal kedvesebb; figyelmesebb, már már túlbuzgó lettem, így ment az egész a levesbe. Nyilván csak utólag vettem észre, mint sokan mások.

2023. jún. 6. 13:16
 2/6 anonim válasza:

Ennyiből nehéz okosnak lenni, de megpróbálom.

A mai világban elvárás a nők felé, hogy csontsoványnak kell lenni. A duci nőket mindenhol megalázzák. Ezért aztán többféle probléma lehet:


- Alapból nem hiszi el, hogy vonzó lehet a számodra. Ebben az esetben nagyon sok dicséretre és bókra lesz szükség és annak kihangsúlyozására, hogy neked ez jön be! Magától nem fogja tudni és nem is egykönnyen fogja elhinni.


- A másik lehetőség: elhiszi, hogy bejön neked, de azt feltételezi, hogy csak meg akarod dugni. Ugyanis rengeteg olyan pasi van, aki örömmel megdug egy kövér nőt, de nem járna vele, mert az már ugyebár ciki, jaj mit fognak szólni a haverok. És az adott nőnek ez nem elég, ő normális kapcsolatot akar. Vagyis ha te is kapcsolatot akarsz, akkor meg kell mondanod neki.


- Az is lehet, hogy pont azért nem jössz be neki, mert vékony vagy. Egy nőnek frusztráló lehet, hogy a pasi karja, lába, mindene vékonyabb, mint az övé, és ha ezen nem tud túllépni, akkor abból nem lesz kapcsolat.


- Az is egy lehetőség, hogy a többi csajnál se lenne esélyed, hiába gondolod azt. :D

2023. jún. 6. 14:06
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es:Nem tudom,mindig is bejöttem a nők egy csoportjának,az ilyen strébereknek,jótanulóknak úgymond,akik adnak a műveltségre és a szellemiekre.De valóban,még nem volt barátnőm,úgyhogy tényleg nem tudhatom.
2023. jún. 6. 14:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Most hogy visszagondolok,volt egy mondatom,ami azt sugallhatta,hogy nem akarom felvállalni...
2023. jún. 6. 15:12
 5/6 anonim válasza:
Ne a testét nézd a lelkét, vannak közülük is beképzeltek, de vannak jó szívüek is mint sok más női társammal együtt akik még vékonyak is, pedig én is nagy darab vagyok.
2023. jún. 8. 08:37
 6/6 anonim válasza:
Nekem is a ducik jönnek be, de átnéznek rajtam. Dughatom helyettük az 50 kiló alatti csajomat...
2023. jún. 14. 18:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!