Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tarskeresésnél számít a...

Tarskeresésnél számít a fizikai távolság a 21.században?

Figyelt kérdés
Kizáró ok, vagy inkább előny, ha van távolság az ismerkedők között?

2023. jún. 12. 22:26
 1/8 anonim válasza:
Semmiképp nem előny, hacsak titkolnivalója nincs valamelyik félnek.
2023. jún. 12. 22:28
 2/8 anonim válasza:

Szamit, bar egyre kevesbbe, foleg ha valamilyek felnek remote munkaja van mert igy barhonnan dolgozhat, mindegy hol lakik.

A legtobb esetben viszont egyik felnek fel kell adnia a munkajat ha ossze akar koltozni a parjaval. Ismerek olyat aki semmi esetre sem koltozne el mert ahol a foldjeik vannak, ott a munkaja is.


Lehet valakinek elony mert ha pl egy utolso kis zsakfaluban laksz, de a parod budapesti akkor kesobb odakoltozhetsz hozza es jobb lehetosegeid lesznek munka teren.

2023. jún. 13. 03:34
 3/8 anonim válasza:
Kint vagyok németben dolgozni, senki nem akar ismerkedni velem emiatt. 😂
2023. jún. 13. 06:28
 4/8 anonim válasza:
Számít. Nagyon megnehezíti a kapcsolatot és hosszú távon kevesen tudják fenntartani. Egy olyan párkapcsolat ahol csak ritkán van fizikai kontaktus, nem túl életképes.(csók,ölelés, összebújás, szex) Hiába éjjel-nappal tudtok csevegni, nem lesz az igazi. Ott van, de még sincs ott.
2023. jún. 13. 11:27
 5/8 anonim válasza:

Kizáró ok nekem. Elmondom, miért.


Egyszer volt távkapcsolatom, tini voltam, nem volt pénzem, apámtól kellett mindig kérnem vonatjegyre pénzt, aminek nem örült, hogy én minden héten 2 jegyet is veszek. Minden pénteken suli után gyorsan ledobtam a cuccomat, majd rohantam is a vonathoz. Vasárnap késő délután meg mentem haza. Nem tanultam, nem aludtam ki magam, mert akkor már minden percünket együtt akartuk tölteni. Ugye ekkor nem is jöhetett szóva az összeköltözés, mert nekem még 4 év volt a gimiből.


Másik alkalom már felnőtt koromban volt, ez nem volt kapcsolat, de én eléggé belezúgtam a csávóba, úgyhogy megfordult a fejemben, hogy összejövök vele, de akkor ő diktálta volna a feltételeket. Mégpedig azt, hogy nekem kell odaköltöznöm hozzá. Én pesti vagyok, ő meg vidéki nagyobb városi. Azért azt senkinek nem kell mondanom, hogy Budapesten van a legtöbb munkalehetőség, ki tudja, ott mit dolgozhattam volna. Másik meg, hogy az összes családtagom és barátom is pesti, úgyhogy ott full magányos lettem volna. De még ne szaladjunk annyira előre. Találkozzunk csak hétvégente az elején? És akkor mikor intézem a többi dolgot? Családomat meglátogatni stb. Hiszen hétköznap dolgozom.


Ja és nekem nem volt kocsim, más az, ha van az embernek. De nekem mindig vonatkoznom kellett (volna), aztán ki akarja a MÁVon tölteni a fél életét? Azt is nehezen bírom ki, ha pár óráig nem látom a másikat, úgyhogy nekem csak az a megfelelő párkapcsolat, ahol már az elejétől kezdve több napot töltünk együtt a héten, mint amennyit nem és hamar összeköltözünk. Ki akar direkt szenvedni?

2023. jún. 13. 16:27
 6/8 anonim válasza:
Igen. Oké hogy vannak kütyüink, de más egymást képét 2D-ben nézni mint élőben lenni egymással
2023. jún. 13. 20:10
 7/8 anonim válasza:
Számít, mert a MÁV sz@r, a benzin pedig drága.
2023. jún. 14. 16:10
 8/8 NTBS válasza:
Sajnos számít.
2023. jún. 19. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!