Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet gondjuk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet gondjuk a lányoknak a távolsággal?

Figyelt kérdés
Én egy kis településen élek ahol nem tudok barátnőt találni. Mivel a legtöbb lány rbi. Aki meg nem az meg foglalt. És szeretnék már barátnőt. Vannak szövegek amikkel oda merek menni az utcán nekem tetsző lányokhoz. Pl ilyen szövegem van, hogy. Szia eljöttél az előbb mellettem. És úgy gondoltam muszály rád köszönöm mert te tűntél a legszimpibb "rózsaszín kabátos lánynak itt az utcában" Vagy sziasztok lányok megláttalak az előbb itt titeket. És most vagy trendinapot tartotok vagy valami divat boltba dolgoztok. Bár ha többen vannak akkor oda még kell több szöveg is. Na meg interneten, bulik a is lehetne ismerkedni. Csak oda is kellenek más szövegek. Na lényeg ha mondjuk valakit elakarnék hívni randizni miután jót beszélgettem velük. Vagy ha randizni nem is, de mondjuk azt mondom a végén, hogy talizhattnánk máskor is. És mondjuk megmondom neki, hogy 40 km-ről érkeztem és 1 órára lakók onnan. De Kedden meg csütörtökön kívűl általában rá érnék hosszabb időket is eltőlteni vele. Akkor lenne esélyem, hogy így ismeretlenbe is találjak barátnőt. Vannak ott haverjaim de velük csak bulizni járok. Viszont a csajoknak azt füllenteném, hogy alapból gyakran járok oda. Pl néha hétköznap is az ottani barátaimhoz. Na meg 8 éves koromig ott is éltem. És a szívem mái napig oda köt

2021. okt. 6. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Elég nagy a probléma :D szerintem első legyen célodként hogy valaki elvegye a szűzességed legyen az a legnagyobb k.va a faluban :D.


Nem kell neked még barátnő szerintem ilyen felfogással.

2021. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy youtube csatorna nem éppen működőképes csajozós szövegeit akarod használni, akkor esélyed sem lesz. Egyszerűen önmagadat kell adni, és próbálkozni kell sok helyen. Ha más miatt nem, a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb össze fog jönni valami.
2021. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon gáz vagy. Miért kell hazudni? Mi a baj azzal, hogy nem ott élsz? Miért akarod ,hogy azt higgyék? Egy "itt lakom a közelben" vagy "egy kicsit utaznom kell míg ideérek" megteszi , feltéve ha kérdezte bárki is.


Ezek az előre megírt szövegek meg szintén gázok. Értem én, ha magabiztosabbnak gondolod magad így, mert van mit mondani, de egyesek ezektől a falramásznak. Rögtön lejön az embernek hány emberhez mehettél oda ezzel a mondattal.

17l

2021. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azt gondolja, hogy ezek a hihetetlenül kínos betanult szövegek, elmotyogva valami helyzettől meglepődött lánynak valaha működhetnek, az szerintem még 10 évig szűz lesz. Felejtsd el.
2021. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a szövegek nagyon cringe-ek.

Amúgy a távolsáv nem baj, ha ettől függetkenül tudunk rendszeresn találkozni. (Nekem ez min. heti 1, de ha lehet még több, de van akinek kevesseb is). Lakhat a màsik akár a szomszéd utcában is, nekem nem fog működni vele egy kapcsolat, ha havonta csak 1x ér rá.

2021. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!